Polecane posty

milanreal1    319

Powiem Ci tak, nie wiem jaka jest średnia, ale przy małej odstawie ostatnio miałem coś koło 1,1zł.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

przy dostawach 11 tys tłuszcz 4,2 białko 3,4 można z rypinem już nogocjować cene bardzo chcą u nas wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus    2

Witam!czy ktoś zna firmę Intermilk z Gniezna ?. A moŻe ktoś do nich odstawia mleko? jak płacą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Po pierwsze musisz mieć co najmniej 2-tys. litrów na jeden odbiór. Cena wyjściowa to 1.45 zł dopłata do ilości i jakości. Wypłata dwa razy w miesiącu. Intermilk jednak zajmuje się tylko handlem mlekiem, co w przypadku załamania się rynku oznaczać może jedno: dostajesz kopa albo płacą marne grosze.

To ostatnie zdanie to tylko moje gdybanie......Moje mleko tafia do Mlekpolu, ale Intermilk próbuje coś ugrać ;[

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger101    0

SM Biała Podlaska ilość do 3000l, 1,37 brutto, białko 3,45 tłuszcz 4,3 B) nie wiem co się dzieje bo miesiąc temu było 1,15 . Od nowego roku mleczarnię przejmuje MLEKOVITA i zobaczymy jak dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Dzisiaj kierowca odbierajac mleko wspomniał coś o światecznej premi w OSM Siedlce. Wie ktoś może ile grosików ?:)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

Mlekoma Przasnysz pow.10000, tł.4,2;bi.3,34; 1,47 brutto.Plus torba serków, masła i kalendarz na Święta ;)) Dostarczone osobiście przez kierownika do kazdego dostawcy ;)(szkoda, że zapomnieli włożyć do paczki butelki mleka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Witam orientuje się ktoś z dostawców mlekpol`u co się zmieniło w mleczarni że fakture za badania mleka dołączają do faktury za mleko ... za listopad mam 3 badania po 21 brutto z wypłaty potrącone ;/ wydaje mi się że to za wszelkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon17    1

Czy ktoś słyszał o firmie Intermilk z Gniezna???. Chodzą i zachęcają aby przejść do nich. Nie znam nikogo kto by odstawiał do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

witam dostarczam mleko do POLSER siemiatycze firma ta należy do grupy LACTALIS cena za dostarczone mleko przy białko 3.36 tłuszcz 4,55 litrów 6000 wynosi 1.46zł. brutto

było by nie zle ale niestety przy tej cenie paliwa ,nawozy itp. to powinno być 1.60zł.

POZDRAWIAM MLECZARZY niech nam się wiedzie :D

kasa na koncie do 11 każdego miesiąca jak w tym terminie wypada wekhent to jest przelew wczesniej nawet 8

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

tylko pozazdrościć takich cen jak teraz wygląda przepisanie dostaw mleka np córkę obojętne bo kiedyś dwie godziny i sprawa załatwiona,może mi ktoś opisze jak jest teraz dzięki od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Vala2000 nie wiem o jaką mleczarnię Ci chodzi, ale w Mlekovicie przepisanie kwoty mlecznej z mamy na mnie zajęło pól godziny. W biurze wypełniłem kilka oświadczeń, a mama jedno, że chce przekazać kwotę mleczną z udziałami. Za przepisanie Mleczarnia pobrała "Wpisowe" 500zł. Później przeszliśmy do drugiego budynku z kwotowaniem produkcji mleka i tam już sam wypełniłem wniosek do ARR o przepisanie kwoty mlecznej. Dokumenty zabrałem i osobiście złożyłem w swoim oddziale w Olsztynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leghorn   
Gość leghorn

SM Figand przy dostawie rzędu 7-8 tys. i parametrach tł. 4,1-4,2 (białka nie biorą)chociaż u mnie jest jakieś 3,2 płacą 1,14. Słyszałem, że OSM Końskie przy takiej samej dostawie i parametrach płaci 1,30 zł brutto. Jeszcze kilka lat temu w mojej okolicy Figand dobrze płacił w porównaniu z konkurencją ale teraz zszedł na psy, więc zastanawiam się nad zmianą na właśnie Końskie. Czy ktoś wie ile tam płacą faktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

a może zmień na mlekpol ... do 100km chyba od punktu skupu np bydgoszcz potrąceń nie ma...

a kto z mlekpolu dostał takie cos...

 

... faktury za badania mleka dołączają do faktury za mleko ... za listopad mam 3 badania po 21 brutto z wypłaty potrącone ;/ wydaje mi się że to za wszelkie badania

 

mlekpol <9000 1.503 brutto za listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilidan    0

czytam i czytam i nie widze ile placi osm radomsko.

orietuje sie ktos na temat tej mleczarni?


Boże widzisz a nie grzmisz
-Widzę tylko plastik prądu nie przewodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

konkretnie to w łowiczu a to wpisowe to jako nowy udział

 

To jest po prostu jednorazowe wpisowe, choć nie widzę w tym sensu(trzeba zarobić na wszystkim). Przecież ja nie jestem nowym dostawcą z innej mleczarni tylko kontynuuję po rodzicach. Udziały to mi będą potrącać dalej, gdy zwiększę litraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

bo niestety mlekowita bardzo lubi doić swoich rolników na wszystkim co się da ,ja rozwiązałem współprace z tą spółdzielnią 7 miesięcy temu żałuje że tak długo zwlekałem z tą decyzją ,no i te udziały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juljanking    0

Oj mlekowita doi i to mocno, Bielmlek odszedł od nich to oni jeśli dobrze przeczytałem biorą do siebie biała podlaska czyli wszystko się wyrówna, a bielmlek 1,30 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

OSM Łowicz dostawa 8300 białko 3,6 i 3,56, tłuszcz 4,81 i 4,76 netto 1,31 brutto 1,4 zł.


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

szkoda tylko ze nie powyzej 10 tys mleka byloby 5gr wiecej i juz byloby niezle :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj