Polecane posty

Pawel20    49

Kolega ma niekiepskie białko przedewszystkim w mleku, także ta cena raczej nie zmyślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

OSM Łowicz 1,28 netto przy 7 tys. tł.4,5 białko 3,33


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

lactalis 1,45 netto stała cena niezależna od parametrów białka i tłuszczu, dostawa ponad 30tyś miesięcznie, przechodziliśmy jako grupa producencka 8 członków.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego VERJAR, nie musisz mi wierzyć, cena jest dobra ale szczerze mówiąc nie wiem czy Radzeń Podlaski nie da mi lepszej...

@Paweł20 fakt białko odgrywa tu kluczową rolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

to ja się teraz pytam kolegów z Łowicza, którzy zapodali nieprawdziwą jak się okazało informację o podwyżce mleka za październik o 5 groszy na litrze - gdzie jest ta podwyżka i dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ??


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

o podwyżkach to ja słyszę od pół roku tylko na fakturze się jakoś nie znalazła może zapomnieli i tak wszyscy płaczą że mleka niema ; <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Tak tak podwyzki to tylko w agrobiznesie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

osm łowicz od 01.10.2011 podwyżka o 5gr

dziś mijają 2 miesiące i jakoś kolega z rady nadzorczej to był jakiś blef


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

dziś mijają 2 miesiące i jakoś kolega z rady nadzorczej to był jakiś blef

 

....no to "łowicanki" macie problem........ W MLEKPOLU nie blefują a cena w górę.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

Atomik wcześniej pisałem , że nie ma żadnej podwyżki w Łowiczu , w rozliczeniu pazdziernik podobno pod kreską . Po nowym roku nie wiadomo w którą stronę pójdą ceny . Łowicz poprzez Konin przejmuje Jogser Sosnowiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

ale co chesz atomik uslyszec no poprostu jak fatima bylo i nima ja sobie tego nie wymysliłem tak mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

Jak powiem wam ile nam płacą za mleko to się uśmiejecie. Dzisiaj faktura 0,72 zł i w stosunku do zeszłego miesiąca o 0,06 zł mniej. fakt mleka mamy 1800 litrów ale cena i tak jest śmieszna :(:(

Edytowano przez Kamis2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ale co chesz atomik uslyszec no poprostu jak fatima bylo i nima ja sobie tego nie wymysliłem tak mowil

nic poprostu rozczarowałem sie tym jak i niepokoi mnie sytuacja w mleczarni, koniunktura na rynku jest super, kurs euro rónież, inne mleczarnie dokonały ostatniioo korekty in plus w cennikach, teraz widzę że trzeba się modlić żeby nie obcieli


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

fakt to prawda tylko ze nas jakby sytuacja z eksportem nie dotyka bo łowicz 80 procent wali na kraj a te małe typu sierpc rypin ktore teraz ta placa to głownie ekspoert mlekpol mlekowita tom samo tez duzo wiecej eksportuja ale długoterminowo jednak na kraj powinno przyniesc stabilizacje ale teraz ch*J człowieka strzela jak slyszy 1.50 a tu 1.37 fakt ze te 1.50 maja przy wiekszych ilosciach gdybym tu miał tez pow 30 tys pod konrola to robi sie 1.45 a odstawiamy do zakładu w kutnie wiec mamy jeszcze cos taniej swoja droga ciekawe kiedy nastapi zrownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

Masz rację tylko z nas dostawców robią przygłupów i obiecują jak będą dwie niedziele w kupie ;dostaliście propozycje ubespieczenia się przez mleczarnie ciekawe kto z rodziny prezesa mleczarni łowicz jest agentem PZu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

zrónanie członków było wielokrotnie poruszane na zebraniu corocznym z rolnikami, 5 groszy podwyżki w relacji do innych by mnie usatysfakcjonowało


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W ROTR Rypin w tym miesiącu dopłata do litra 30 gr, tylko szkoda że akurat odstawę mam małą :/


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

....no to "łowicanki" macie problem........ W MLEKPOLU nie blefują a cena w górę.

 

 

ta podwyżka w mlekpolu od kiedy? i ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj