Polecane posty

piotrus907    6

A myślałem że Ceko dużo lepiej płaci jak Kalisz a tu widze też szału nie ma. W Kaliszu 2 grosze podwyszka ale na 2 miesiące a potem nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

Nie ma żadnej podwyżki 5 gr w Łowiczu nie wiem skąd komodo miałeś cynk ale był fałszywy , narazie zostaje status quo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

masz racje jak nie na tłuszczu obetną to na białku i cena jak przed miesiąca tylko czarują żeby dostawcy nie pouciekali i robią reklamę niby że drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

no tak mowil w wrzesniu od tamtej pory sie z nim nie widzialem do tej pory jak cos mowił to sie sprawdzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Cena za październik. OSM Czarnków lekko ponad 10 tys.litrów białko 3,50 tłuszcz 4,65. to dało mi 1,30zł/litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simii89    2

OSM Włoszczowa oddział w Pawłowicach. Za październik przy 3,4 białka i przy 4,1 tłuszczu wyniosła 1,38 za litr przy 8900l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon17    1

Wszyscy piszecie o cenach mleka. Napiszcie czy płacą w terminie bo mnie Lacpol-Wolsztyn przez 10 lat nigdy nie zawiódł. Zawsze jest w terminie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus907    6

jesli chodzi o termin platności to Kaliska mleczarnia płaci kiedy im się podoba nie ważne że my mamy rachunki do płacenia zwykle są po dwudziestym rzadko przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Oddaję już 4 rok do MlekPol Wolsztyn i narazie nie narzekam. Cena powyżej 1.25zł/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kolego "Rolnex" przy jakiej ilości miałeś taką cenę i jakich parametrach bo ja już myślę o migracji do mlekowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

OSM Garwolin, białko 3,3; tłuszcz 4,6 poniżej 10 tyś l, 1,40zł/l w tym 2 gr za ocenę użytkowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Podobno tak łuków zacheca do siebie? sam zastanawiam sie nad odejściem z siedlec . słyszeliście cos o tym?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERJAR    2

OSM Radomsko 20 000 kg, zawartość tłuszczu 4,7; białka 3,67 Rolnik na VAT na rękę wyszło 1,43zł/kg

chyba sobie chłopie wynegocjowałes taką cene albo cene netto z brutto pomyliłes nigdy nie uwierze ze masz w radomsku

1,43 netto

Edytowano przez VERJAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj