Polecane posty

atomik    148

pewna ta podwyżka jest ? bo w poradniku cennika nowego nie było teraz


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

w poradniku to zawsze jest w nastepnym miesiącu po podwyzce

A pewna na 99 procent

Edytowano przez komodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

99 to nie 100 niestety, tak tylko gdybam, wiem że najlepiej zadzwonić do działu skupu i wtedy pewne, a z jakich źródeł ta nowina do Ciebie dotarła ?


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

z tej radości że aż tyle walną to się popłakałam nie wiem może ochronę wynajmę albo kasę pancerną kupie co ja z tymi pieniędzmi będę robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

podwyżka ceny mleka w mlekpolu była już dawno planowana, po prostu brakuje mleka,

a co do wyborów to sprawdźcie kto przechodzi z listy, nie wydaje mi się zęby to był nasz prezes

dieta posła to dla niego grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus907    6

Ja słysze że Łowicz dobrze płaci ja odnoszę do OSM Kalisz za ilość ponad 10 tys litrów dostaję około 1,17 zł i teraz od radnego słyszałem że zdrożało 2 gr ale jeszcze kartki nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

osm łowicz dostawa 9400 l białko 3,23 i 3,18 tłuszcz 4,5 1,32 brutto za wrzesień niby podwyżka od października ale zobaczymy


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RycerzNocy    0

masz nową umowę to wzięli na udział( i nie musieli pytać w nowej umowie stoi jak byk " zgadzam się nieodwołalnie na wszelkie należności już wymagane i przyszłe " może nie dosłownie zacytowałem ale o to miej więcej chodzi , przed połączeniem był udział 800 od 10 tyś litrów kwoty teraz 5500 zł od 50 tyś litrów kwoty (przeczytaj na starszej fakturze stan udziałów i deklarowany stan udziałów i na nowej fakturze np za czerwiec stan udziałów i deklarowany stan udziałów ),a o jakim zebraniu mówisz podpisałeś umowę ze spółdzielnią mleczarską Mlekowita której to zarząd oddał władzę Grupie Kapitałowej Mlekowita ( przeczytaj z kim masz umowę a kto ci cennik na mleko przysyła ) GK Mlekowita zarządza spółdzielnią i nie ma obowiązku z tobą gadać na zebraniach a Spółdzielnia oddała zarząd Grupie więc niema nic do gadania to po co ma robić zebrania . .sądząc po ilościach mleka jaki oddali do mleczarni piszący poprzednie posty wydawać by się mogło że to poważni hodowcy z treści postów bez komentarza ,kiedyś powiedział mi mój przyjaciel "wystaw od czasy do czasu łeb z obory to będziesz wiedział co się wokół dzieje " i posłuchałem go

 

 

o co chodzi z tymi udziałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

A po ile płaci ,,najlepsza " MLekovita?Do podwyżki to ona chyba zawsze na końcu co innego jak idzie jakaś obniżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammat    0

Co oznacza klasyfikacja mleka <E> i gdzie jest zawartosc białka i tłuszczu na fv mam cos

Litry ogółem % tł

1p. mc .... 3.8

2p. mc .... 4.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mlekovita oddział Baranowo na październik dodatkowa premia zmienia się z 0.25 na 0.30zł.

 

Za wrzesień przy tłuszczu4,26%, białku3,23% i 7000 l wyszło 1,38zł brutto. To jak na razie najwyższa cena jaką otrzymaliśmy za mleko.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

1,38+ 0,3 premii czy 1,38 już z premią?

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest jak już napisałem premia na październik. Cenę na fakturze z premią zobaczę dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

jednocześnie w Pażdzierniku nie będzie doliczone 5 groszy które pokrywało potrącenie na poczet udziałów ,więc czy na pewno w listopadzie zobaczymy to 5 groszową podwyżkę? jeśli ktoś ma jeszcze nie pełny udział


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PITER234    0

Witam. Sorki że się wcinam w temat, ale mam pytanie do rolników z podlaskiego i mazur. Czy macie jakieś cielęta na sprzedaż? Nie jestem handlarzem po prostu w mojej okolice nie ma cieląt. Jeśli jest ktoś kto może sprzedać cielęta to proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

chciał bym się dowiedzieć jak wygląda współpraca z mleczarnia w sierpcu. Jak ktoś tam odstawia to proszę pisać na pw. Za wrzesień od pośrednika mlekowity dostałem 1.15+vat 7000l białko 3.1 tłuszcz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

osm łowicz dostawa 9400 l białko 3,23 i 3,18 tłuszcz 4,5 1,32 brutto za wrzesień niby podwyżka od października ale zobaczymy

atomik a ty masz stado pod kontrola uzytkowosci mlecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj