Polecane posty

komodo    277

OSM ŁOWICZ 14700L-1.22zl kompletne dno cenowe ;[

białko 3.24

tłuszcz 4.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

OSM ŁOWICZ 14700L-1.22zl kompletne dno cenowe ;[

białko 3.24

tłuszcz 4.19

To jest dobra cena u mnie teraz wyszło 1.07zł w klasie extra przy oddaniu 6 tyś litrów

Edytowano przez Ursus11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatek    3

Z naszych obliczeń (na oko:)) Mlekovita Działdowo zwiększyła o 5-6gr, ale dokładnie się nie zagłębiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

OSM Miechów 9600litrów po 1,07 zł <_< Ostatnio było zebranie , byli przedstawiciele mlekovity chyba przejdziemy do nich , kurde przeszło 20 gr różnicy jak dla mnie to prawie 2 tyś więcej kasy


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

TOMEK0603 źle odczytałeś sms-a, bo owe rzymskie dwa odnosi się do punktu drugiego cennika t.j. dopłaty ilościowe.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz007    2

A orientuje się ktoś czy OSM Łowicz zamierza wprowadzić jakieś korekty w cennikach? Bo ja to już zaczynam się rozglądać za inną mleczarnią. No chyba że by wprowadzili jakąś podwyżkę o min. 10 gr. A na razie do widzę że Łowicz ma w d...e swoich starych dostawców, bo ma dużo mleka z mleczarni które przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Skąd kolego @Lukasz007 jesteś i do jakiej mleczarni byś się przeniósł? Bo u nas w okolicy to własnie Łowicz ma najlepsza cenę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz007    2

Dawne OSM Radom nieźle płaci. Teraz to chyba Grajewo, ale nie jestem pewien. Trzeba by było jeszcze podzwonić. Nawet Grodzisk Mazowiecki lepiej płaci ok. 1,30zł i mleko zawsze w ekstra przechodzi. Jeszcze jest Bakoma i Dawne OSM Błonie a teraz Sudowia. Ale najlepiej to chciałbym do Radomia. A i bym zapomniał jestem z okolicy Teresina ( między Błoniem a Sochaczewem). To jest jakieś 40 km na zachód od Warszawy.

Edytowano przez Lukasz007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipmafan    47

Polmlek za 10970 litry mleka o parametrach: 3,36%białka i 4,10tłuszcz zapłacił 1,19zł :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

Dawne OSM Radom nieźle płaci. Teraz to chyba Grajewo, ale nie jestem pewien. Trzeba by było jeszcze podzwonić. Nawet Grodzisk Mazowiecki lepiej płaci ok. 1,30zł i mleko zawsze w ekstra przechodzi. Jeszcze jest Bakoma i Dawne OSM Błonie a teraz Sudowia. Ale najlepiej to chciałbym do Radomia. A i bym zapomniał jestem z okolicy Teresina ( między Błoniem a Sochaczewem). To jest jakieś 40 km na zachód od Warszawy.

Ja oddaje do OSM Lipsko cena 1.05 zł całkiem dobra w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami ilość ponad 2 tyś oczywiście kl.extra.


Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

marcin 103122 czy to jedyny Twój dochód za to mleko bo nie wiem jak bym za tyle przeżył


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek123    9

Odpowiem za kolegę "Gó*no Cię to obchodzi !"

 

Duże mrozy Ci szkodzą? Daruj sobie takie uwagi.

 

 

A mod niech się zastanowi komu daje ostrzeżenie i za co. Nie ja się interesuje tym czy komuś starczy na przeżycie. Post był ewidentnym wyśmiewaniem ilości sprzedawanego mleka !

Edytowano przez zetorek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Mlekpol Grajewo

4.5% tłuszczu i 3.5% białka 40000 litry cena 1.46 zł netto

za luty + 3 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin103122    21

marcin 103122 czy to jedyny Twój dochód za to mleko bo nie wiem jak bym za tyle przeżył

Za mleko to nie jest jedyny dochód

Edytowano przez marcin103122

Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

Nie miałem zamiaru cię obrażać sam startowałem z pięciu krów ale rodzice chociaż emeryci pomagali a ja pracowałem tak że nie brałem pieniędzy z gospodarstwa chociaż w nim pracowałem ,zaczynałem z kwotą 35 tyś dziś mam 105 tyś i nadal myślę że to za mało bo chociaż więcej sprzedaje i więcej pracuje mam coraz miej czasu dla siebie a nie stać mnie na zatrudnienie kogoś w gospodarstwie .i choć staram się jak mogę prowadzić ciekawe życie mieć hobby to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że być rolnikiem to życie .niektórym mróz szkodzi,ja nie liczę nikomu pieniędzy w kieszeni


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartusx5    17

OSM Ostrów Wielkopolski 1 litr -1,10zł oddaje miesięcznie ok 7,5 tyś litrów ;) znajomy w tej samej mleczarni dostaje 1,3 zł ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwet    0

Za mleko to nie jest jedyny dochód

 

Marcin103122 OSM Lipsko nazywa się,MLEKO LIPSKO, spółka obecnie należy do grupy POLMLEK,ja za 5200l po 1,13zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suniva    0

U mnie w okolicy wszyscy zrezygnowali z chowu krów,żeby dobrze sprzedać mleko trzeba dobrze pokombinoać. Myśle że mi się udało sprzedaje 1500 litrów mieśięcznie,

po 2zł za litr, wten sposób dorabiam do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

8000 l. tłuszcz 4.4% białko 3.6% za 1.13 + vat. Spółdzielnia Mleczarska w Zarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

A orientuje się ktoś czy OSM Łowicz zamierza wprowadzić jakieś korekty w cennikach? Bo ja to już zaczynam się rozglądać za inną mleczarnią. No chyba że by wprowadzili jakąś podwyżkę o min. 10 gr. A na razie do widzę że Łowicz ma w d...e swoich starych dostawców, bo ma dużo mleka z mleczarni które przejął.

za luty cena 5 gr w górę


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj