Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

ja taich problemów nie dostrzegłem z zawirowaniami w wartościach tłuszczu i białka


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MLEKOVITA WYSOKIE MAZOWIECKIE

 

Cena 1,34 obora pod oceną dostawa 11000 bia- 2,99 tłu - 4,34

 

 

 

 

Czy są urzytkownicy którzy oddaja do mlekovita bielsk podlaski , polser siemiatycze , osm hajnówka

 

chcę dowiedziec jaka jest tam cena

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWEJ    0

Mlekowita od.. Baranowo 1,35 dostawa 9300 pod oceną obora, biał 3,21 tłu 4,5


Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7245    1

Rotr Rypin cena 1.25 zł/l Białko 3,30. 4.3 Obora pod oceną.

15 tys litrów na miesiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

U mnie 91 gr a mleka oddaje po 3500-4000 l Pow. Limanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148
Napisano (edytowany)

PROSZĘ piszcie ceny brutto/netto oraz paramtery mleka z ilością bo inaczej porównania nie mają sensu

Edytowano przez atomik

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julus    0

w bielmleku bielsk podlaski cena mleka zalezy od Twoich ukladow....duzy gospodarz ma po 1.40 a my sredni po 0.91g dlatego odchodze do siemiatycz mamy umowiona cena na 1.34

 

ci z piatnicy co daja mleko na ten serek wiejski to maja badania codziennie,jak wszystko w porzadku to cena jest1.60 a jak nie wyjdzie to 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Coś o tej Piątnicy to nie tak napisałeś. Najlepiej niech się wypowie ktoś co tam oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Nieee,kontrola 2 razy w miesiącu no i czasem powtórki, czyli tak średnio 3 razy w miesiącu ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario98    7

Ostatnio i mlekpol zrobił 2 razy kontrolę w miesiącu więc co my tu porównujemy. Pewnie nie długo 2 razy w miesiącu będą robić ciągle.

 

Co do odejścia rolników to było ich z tego co pamiętam ok 170 ale wielu zrezygnowało.

Ludzie chcieli odejść bo mlekpol oszukuje ich na parametrach głównie białku. Zaniżają że głowa boli. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek1025    0

siema mam pytanie do tych co oddawają mleko do INOWROCŁAWIA woj. (kuj-pom) . nie myśleliście żeby przenieść się do PIOTRKOWA. BO PIOTRKÓW PODOBNO WIĘCEJ PŁACI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witekbr5    0

jak płaca RYKI ????mysle dać sobie spokoj z osm garwolin mam 20 pare kilosów do ryk gdzie płacą super w poradniku widzie że z za radomia kupują mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12189

Ryki za grudzień 1,46 zł w tym 0,5 premia bi3,4 tł 5 dostawa 7 tys wymagania wysokie co do somatycznych, w styczniu 5

razy badania płacą zawsze na czas .

Czy ktoś sprzedaje mleko do Serwaru z Warszawy podobno proponuja 1,6 zł za litr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak płaca RYKI ????mysle dać sobie spokoj z osm garwolin mam 20 pare kilosów do ryk gdzie płacą super w poradniku widzie że z za radomia kupują mleko

Ryki ładnie płaca i jest duza doplata do bialka. Tez mielismy sie przenosic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacek1025 idź do sąsiada to Ci powie dlaczego jest taka niska cena mleka w OSM Cuiavia bo jest w zarządzie.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

siema mam pytanie do tych co oddawają mleko do INOWROCŁAWIA woj. (kuj-pom) . nie myśleliście żeby przenieść się do PIOTRKOWA. BO PIOTRKÓW PODOBNO WIĘCEJ PŁACI.

Ja oddaje do Piotrkowa i odradzam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj