Polecane posty

andrzej2110    535

68 gr ostatnio mi wyszło przy ilości poniżej 3 tys


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Mlekpol za prawie 30 tys. litrów 1.11 zł brutto.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Rozmawiałem wczoraj z gościem z mleczarni i dowiedziałem się ciekawej rzeczy a mianowicie oddział Mlekowity do którego oddaje mleko czyli mleczarnia w Lubawie ma dwóch dostawców odpowiednio codziennie odbiera od nich mleko w ilości od pierwszego 14 tys litrów a od drogiego 19 tys litrów codziennie!!!!!!!!!!!!!!! Wiec nie ma się co dziwić że mleko jest tanie droższe to ono nie będzie sam taki mi powiedział a jest to osoba kompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micnow92    0
Michów kolejny miesiąc bez potrącania udziałów płaci w miarę dobrze- 1,03/l. Zmiana prezesa chyba pomogła jednak...

 

No to nieźle ci płacą, ile masz mleka? Też sprzedajemy do Michowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

OSM Radomsko: 93 gr / tł 3,8; białko 3,1; ilość ~10500. Ostatni mój post w tym temacie wprowadzał w błąd (pisałem, że cena jest > 1 PLN), ale to było tylko wyrównanie udziału za poprzednie miesiące ;/ W Radomsku zatem nie jest tak cudownie, ale tragedii też na szczęście jeszcze nie ma...


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

OSM Krasnystaw - podwyżka o 3 grosze!!! tak więc w przedziale 5000 - 10000l, przy białku 3,3 = 1.01 zł


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

@timasz też oddaje do mlekovity w lubawie co 2 dzień biorą

moje wyniki klasy od 2 miesięcy są zaskakujące

I próbka 10 bak. 340 somatów

II próbka 101 bak 80 somatów

III znowu 10 bak 420 somatów

IV próbka 85 bak 160 somatów, a białko i tłuszcz jeszcze lepiej

Od nowego roku krowy dostawały pasze z koncentratami białko nie przekraczało 3%

Teraz jak mi się pasza skończyła i tylko na młodej trawce latają białko przekracza 3,5% NIESaMOWiTe

 

Do puki badania były robione w niezależnym laboratorium w Olsztynie wszystko było normalnie a odkąd mleczarnia zrobiła własne laboratorium to po prostu szok - rozmawiałem z innymi dostawcami to sytuacja jest podobna

W tym miesiącu za klasie ekstra przy ilości pow. 10 tys. dostałem 0.99 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Tak tak zgadzam się z tobą kolego gdy badania były robione w Olsztynie to było w miarę normalnie a w laboratorium mlekowity staje się istny cud i mleko staje się tam odtłuszczone i odbialkowane no prawie woda hehe a parametry zmieniają się jak w kalejdoskopie raz co 2 tygodnie o 0,5 procenta takie rzeczy to tylko w mlekowicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Kolego ale jakie ilości oddajesz za taka cenę ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mlekovita 96,5 gr za litr normalnie zostanie milionerem hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie tez 70 gr :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ŁSM JOGO przy oddaniu 9600 litrów wyszło po 94 grosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

johny w to akurat nie wierzę sorki ale takie ceny to były rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Nie zmuszam Cię abyś mi wierzył ale za lipiec wyszło mi 1,42 brutto + 10 groszy udziału przy białku 3,42 i tłuszcz 4,36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

Takie ceny rzeczywiście były rok temu, ale w przeciwieństwie do większości mleczarni w kraju nie spadły. U mnie wyszło po 1,4zł + udział, ale miałem troche słabszy tłuszcz. Ok 15tys.l. również oddajemy do Piątnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

no to ja już sam nie wiem w całej polsce mleko oscyluje się w granicach złotówki za litr a u was o połowę droższe jest... No przecież za taką kasę to żyć nie umierać a nie jak u mnie po 94 grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Chcialbym miec taka cene jak koledzy w piatnicy. Ja dostaje po 89 groszy przy ilosci 30000 litrów miesiecznie 4.4tl i 3.5 białko. I gdzie tu sprawiedliwość hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj