Polecane posty

bayer    16

Przecież nie komentowałem żadnych postów tylko napisałem ile ja mam, wiem że nie każdy ma tyle mleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyczek    0

Cześć ! pytanie do @bayer to jest rzeczywista cena mleka czy jeszcze od tego strącają jakieś udziały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gazi czy to może oddział zambrów??I to cena brutto??


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

O kutwa, a ja mam 70 gr i nażekam, a ty masz 45 gr. to zwracam honor . Patrz, kolega wyżej ma po 1,4 zł , a ty po 45 gr. :) ja przymierzam się do zmiany mleczarni jeżeli cena nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
zamość wokl lubelskie 45groszy the best :angry:

przy ilu litrach? co to za mleczarnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Pewnie jest to Krasnystaw, tak płaci "z bańki do zlewni" wożone przez wozaka i bez wpłaconego udziału i kontraktacji, od np. 2 krówek - tak ma sąsiadka. Ze zbiornika to zależy od ilości - ponad 90 groszy i ponad złotówkę... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
Cześć ! pytanie do @bayer to jest rzeczywista cena mleka czy jeszcze od tego strącają jakieś udziały ?

Tak trzeba od tego odliczyć udziały-2 gr od litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Ja odstawiam do OSM Sierpc odstawa powyżej 9tys cena oscyluje około 1zł już od kilku miesięcy.


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Polmlek Olsztyn, dostawa 5100litrow, tłuszcz 4,7, białko 3,59 --> 82gr


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0
Kolego zakład w Piątnicy jest jednym z najnowocześniejszych zakładów mleczarskich w europie. Ponadto cały czas inwestuje i wprowadza nowe technologie do produkcji swoich wyrobów, także wysoka cena za surowiec idzie w parze z ciągłą modernizacją zakładu.

 

W której części polski jest ta mleczarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyczek    0
tak trzeba od tego odliczyć udziały-2 gr od litra

To i tak nie wiele tych udziałów jest w Sierpcu to na początek biorą 12gr z litra a później chyba z 10gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mi wyszło po 0,6756 zł przy 3,98 tłuszcz i 4,22/3,80 białko

 

Niektórym wyszło po 50 parę groszy nawet a kilka osób za klasę I dostali 40 coś ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

Ja mleko oddaje do mleczarni w Żarach za grudzień wyszło mi 90gr/l netto przy 30 tys l miesięcznie, mleko w extra kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ja tam dostałem za 14700 litrów po 93 grosze czyli obniżka o 7 groszy a będzie jeszcze taniej po prostu za***iście dobrze ze choć jałówki do Uzbekistanu się sprzeda to coś wpadnie bo ja nie wiem co to będzie z tym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSM Opole Lubelskie zawsze płaciło nam 15 każdego miesiąca, a teraz podobno kasy nie będzie nawet w nast. tygodniu:/ Nam to mniej zaszkodzi bo mamy mało krów ale Ci co mają dużo więcej przekichane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spółdzielnia Mleczarska Kurpie Baranowo płaci 67gr za tłuszcz 4,5 i białko 3,5 w klasie Extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj