Polecane posty

kaczorek    5

Za marzec przy dostawie 7100 litrów wyszło 1.16zł, mleczarnia Polmlek Olsztyn


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

tego tematu szukalem..mleczarnia bielmlek-mlekowita,za luty 13000litrow średnio(bo u nas licza z 2 polow miesiaca)1,21. a w czwartek..przyszla decyzja ze w zwiazku ze spakiem kursu euro i dolara cena za marzec i kwiecien spada srednio o 20gr..szkoda ze kląć na forum nie mozna.komus z Was tez owalili cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

SM Maćkowy (obecnie Polmlek), w tym miesiącu wyszło poniżej 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

o kurde jak by mi cena spadla do 1 zl to juz katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

gdzie wy mleko oddajecie?? ze takie ceny macie, u nas cena poniżej 1zł nie spadła od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    67

u mnie w Lacpolu za kwiecień obniżyli o 0,10zł to najwyższa cena to 1,15zł a ja dostane po 1,08zł przy 7tyś litrów na miesiąc jeśli białko i tł. bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

my mamy niecałe 3tyś l na miesiąc i cena wychodzi ok 1.18 a oddajemy do Mlekpolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5
tego tematu szukalem..mleczarnia bielmlek-mlekowita,za luty 13000litrow średnio(bo u nas licza z 2 polow miesiaca)1,21. a w czwartek..przyszla decyzja ze w zwiazku ze spakiem kursu euro i dolara cena za marzec i kwiecien spada srednio o 20gr..szkoda ze kląć na forum nie mozna.komus z Was tez owalili cene?

Jeden dostawca Mlekovity w Działdowie, mówił że dostał cennik po pierwszym kwietnia. Mleko mu obtaniało o 15gr, i na dodatek od 1.marca.


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

To słabiutko wam płacą za to mleko. Ja za marzec miałem 1,43 (dostawa ponad 10000l)

a odbiera Mleks z Wyszkowa filia Mlekowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Biomlek Chełm 1,08zł 12600l 3.24 białko 4,3 tłuszcz, 10 groszy taniej niż za luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonyhalik3    0

myśle żemlekpol za bardzo sie rozrósł i nie liczy sie juz z rolnikami. cena mlekpol grajewo na marzec 1,28-1,30 za litr przy 7000 tyś litrów

 

mlekpol za kwiecień o 9 gr mniej

Edytowano przez mirasek
łączenie postów

Rodacy, pamiętajcie że ten kto wódki nie pije
jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa bezideowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

SM Biała Podlaska miała jakąś pule dzięki której utrzymali ceny w tym i poprzednim miesiącu, ale od następnego cena leci w dół... B) Radzyń już poleciał jakieś 20gr

 

Mocna złotówka i mleczarnie dostają w plecy na eksporcie, niektórzy straszą załamką jak na rynku żywca wieprzowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thecook    0

SM Radzyn sporo eksportuje, chodzą słuchy ze kiepsko stoi. Byłem tam przez rok, ale po kilku wystepach w dziale skupu podziękowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Tow końcu jak to jest jeszcze kilka mc temu słyszałem jak to złote czasy dla mleczarzy nastały kilkanaście dobrych lat, cena ma dość do 1,7zł, a teraz podśpiewają sie i z ironią szydzą jak to się wzieli za mleko i zobaczycie po 70gr będzie, przecież jak mleko stanie sie nieopłacalne to cała polska gospdarka upadnie, a coraz częsciej tylko przyrównują do świń że i mleko musi bycnei opłacalne, no ale świnie ile mniejsze nakłady na produkcję i co najwazniejsze 10 razy krótszy cykl produkcji, czyżby mleko mogło spaść do 70gr czy to takie same fantazje jak sprzed 4 -5 mc gdy to wszyscy krzyczeli że do 1,7-2zł dojedzie mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejmy nadziej że nie będziemy odawać mleka prawie zadramo.

Bo jak tak to będzie dym i to spory?????


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

po kwietniowej obniżce już kilku znajomych zapowiedziało likwidację stad, więc mleczarnie muszą się liczyć z mniejszą ilościa surowca jeśli obniżać dalej będą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj