Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nam teraz po obniżkach w Łowiczu płacą 1,35zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

dzis przyszla faktura za litr 1,43 bialko 3,3 tluszcz 4,0 ilosc 14,400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

OSM Radomosko: 1,25zł/l, tłuszcz 3,7 , białko 3,20 , ilość 8500. Ale z fakturami przyszło pisemko od szanownego zarządu, że należy od ceny za litr odliczyć 10 groszy, więc cena ostateczna za litr to 1,15 ;/ Słabizna.. Szkoda, że w okolicy nie ma mleczarni, która lepiej płaci


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1109    0

Ja odstawiam mleko do spółdzielni mleczarskiej we Wrześni. Miesięcznie odstawiam około 20000 l mleka o zaw. tł 3,9% białka

3,4% i otrzymałem za tą ilość i parametry za miesiąc luty 1,04 gr. Wiec cena niesatysfakcjonująca zwłaszcza że MW nie płaciła więcej niż 1,09gr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grabos    0

osm ostrowia za luty wyszło 1.32zł, powyżej 10 tys. tłuszcz 4.2 i białko 3.4% taka cena to była dobra rok temu ale nie teraz gdy pasza kosztuje ponad 1000 zł/t a nawozy to już lepiej nie mówic :/ a najlepiej to w okolicy to płacił onken z makowa maz. szkoda że na jesieni do niego nie przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simii89    2

OSM Włoszczowa oddział Pawłowice, za luty 1,38 zł przy 3,9% tłuszczu i 3,2% białka/ 5000 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

Ooo to widze ze cienko u was placa. POLMLEK WARMIA Lidzbark Warminski za miesiac luty placil nawet az prawie 1,50 zl. 4% tluszczu 3,4% bialka przy 15000 litrow na miesiac. Niestety obnizka do 1,20 zl :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska- tłuszcz 4.0, białko 3.2 ilość tylko 3500l za luty wyszło mi po 1.32zł ale ja dostaje tylko 3% vatu a nie 5%. Teraz taniej ale jeszcze nie wiem ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotkorol    0

OSM KURPIE w Baranowie za tłuszcz 4,0 i białko 3,3 ilość 7000l cena będzie za marzec tylko 1,15

 

A nikt nie słyszał o kupnie KURPI przez polmlek Andrzeja Grabowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Spółka MLEKO w Lipsku 1,27 przy 4,2 tłuszcz , białka nie badają 9000 l -styczeń. Luty 14 groszy w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Znajomy zmienił odbiorce(ten nowy eksportuje do niemiec). Poprzedni(spółódzielnia mleczarska) 1 zł w klasie extra, a nowy 1,20 zł w tej samej klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U nas tera też spadło chyba do 1.20 ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

u nas teraz 1,29 odstawa 14000 litrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

U mnie ostatnio wyszło po 1.29 było leka mniej jak zawsze bo trzeba było troche oddac na znajomego :D


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj