Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
lukaczmarek    265

wow skąd wy te ceny macie??

 

Ja kupowałem 2 dni temu to 600 zł/luz

 

Mówię o cenie prosto z młyna bez pośredników

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

lepo    0

żytnie 620zł pszenne 680zł luzem

 

na pszenne trochę trzeba sobie poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Podwyżka na 750 za tonę, ale jak na polach się zazieleni to ceny spadną o ile się zazieleni :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    34

U mnie to samo ale przy ilościach 4 tony i więcej przywóz można powiedzieć na miejsce przy mniejszych są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xabi32    6

Niewiecie po ile sa teraz otreby jeczmiene za tone.

 

Niewiecie po ile sa teraz otreby jeczmiene za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    33

Pszenne 760- gdzie sens i logika tyle za te źródło mykotoksyn płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×