wierzba1272

Ciekawy tuning Ursusa C-360

Polecane posty

wierzba1272    8

Nie wiem, czy było na forum ale jeszcze nie widziałem, więc zamieszczam.

http://www.youtube.com/watch?v=v6Y3gOPzVNI

 

edit:

Chodzi oczywiście o Ursusa C-360- mała literówka:rolleyes: Proszę moderatora o zmianę tytułu tematu.

A chodzi to o to, że jest w nim zamontowany w pełni elektronicznie sterowany podnośnik i ładowacz czołowy oraz kilka innych bajerów m.in. kilka różnych danych wyświetlanych na dodatkowym wyświetlaczu. Na innych filmikach można zobaczyć działanie tych wynalazków.

Jeśli tylko będę miał nowy Rolniczy Przegląd Techniczny w którym będzie dokładnie opisany ten ciągnik postaram się wrzucić skany artykułu.


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambeeras    0

ciekawie to wygląda ale "z czym się to je"??? czyli co do czego służy. i w temacie pisze kolega ze c-330 a na wyświetlaczu widziałem c-360.... błąd w druku czy system nie rozpoznał ciągnika należycie???

 

fajna sprawa z tym EHR. widziałem już coś podobnego na portalu dla elektroników.... a może chodzi o to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

i to sie nazywa talent a nie jakies spiewajace dzieci... :) A tak serio to trzeba miec łeb zeby cos takiego skręcić.zobaczcie na y..t filmiki to normalnie wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

I co, czytał ktoś artykuł w RPT? Jak wrażenia?


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A tak ogólnie to ma to jakieś uzasadnienie finansowe czy to dział dla fanatyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spitz    0

I co, czytał ktoś artykuł w RPT? Jak wrażenia?

 

Ja czytałem :D odrazu widać że student polibudy :D

Fajne pomysły i z tego co było napisane to nie koniec modyfikacji, szkoda tylko że nie ma podanych przybliżonych kosztów takiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ciekawe jak to wszystko będzie działać po całym dniu bronowania na suchym polu,zwłaszcza te pokrętła i przełączniki od radia.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi93    3

No elegancko , ale szczelna kabina musi być . Brawo dla tego co to zrobił , do mam talent z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

czytałem rpt, szok normalnie :)

jak by był podany koszt tego to by było ok, ciekawe ile ten swojski ehr wyszedł $$$$$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Mają ludzie różne pomysły ;) Ja w życiu bym nie wpadł na taki pomysł :D Też czytałem o tej 60 w RPT wszystko fajnie opisane jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Ja czytałem ;) odrazu widać że student polibudy ;)

Fajne pomysły i z tego co było napisane to nie koniec modyfikacji, szkoda tylko że nie ma podanych przybliżonych kosztów takiej zabawy.

nie pamiętam teraz ile wyniósł go koszt tych udogodnień, chyba napisał o tym w komentarzu pod którymś filmiku


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ile by to nie kosztowało, ale jak ma głowę to ogłoszenie i kase bierze, znalazło by się paru co by chcieli takie coś mieć ;) ja tam bym może chciał udoskonalić 3p lub 5314 ale nie aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj