Zaloguj się, aby obserwować  
jendrek102

Rozrzutnik obornika Metal-fach

Polecane posty

jendrek102    0

Witam, chce zakupić rozrzutnik obornika 8 tonowy firmy Metal- fach lecz nie jestem pewien wyboru. Posiadam ciągnik Zetor 8111 bez przedniego napędu i nie jestem pewien czy da radę. Proszę o poradę co do doświadczeń z tym rozrzutnikiem. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawania    19

Myślę że bedzie ciężko ;) ja mam nh ts100 i mam zamiar kupić 6 ton. A czy ktoś wogóle ma taki sprzęt jak on się spisuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar ciągać go jasiem 6430 wiem że to zapas ale czasami jak rozworze obornik to 3,5 tonowy rozrzutnik zetor 5340 nie mógł przejść. Jak za taką cenę to musi być w porządku na tytany też narzekają wiadomo joskin super maszyna ale ja potrzebuje niski rozrzutnik ponieważ będzie też umnie służył jako maszyna do zworzenia warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

też zamierzam kupić sobie 8 T rozrzutnik metal-fach i zetora forterre 105 jak myślicie bedzie sobie w nim radził : Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Na pewno sobie poradzi ja ciągam go 90 konnym Tymem, tylko koniczny będzie zaczep typu piotonfix bo rozrzutnik strasznie ciśnie na zaczep ok 2,5 tony więc zwykły widełkowy nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

Powoli już zmierzam do podpisania umowy na MGR może nawet w tym roku i już się interesuje tym rozrzutnikiem Mógbyś mnie opisać ten rozrzutnik jakie ma wady jakie zalety i czy go polecasz .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Tak można przełączyć na posów do przodu po otwarciu zaworu w rozrzutniku i zamiany kierunku przepływu oleju w ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

kolega dragunov96 na ten 8 tonowy.coś mówił ze słabo jest z niego zadowolony ale dokładnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucielak3000d    293

-- połączono --

 

Czy mi polecacie? Bo się interesuję nad takim.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marian20
      Witam
       
      Mam do sprzedania prasę belującą Metal Fach Sokółka Z-562 . Rocznik z tabliczki 2011. Kupiona jako nowa w 2012. W sezonie 2013 nie używana z powosu testowania innej prasy.
       
      Prasa posiada centralne smarowanie, obwiązywacz siatką, sterowanie elektroniczne z kabiny. Zrobiła maksymalnie 1800 bel. Stan idealny. Na podbieraczu nawet farba się jeszcze nie wytarła. Sprzedaje z powodu PROW . 
       
      Polecam bo sprzęt praktycznie nowy i warty swojej ceny. Cena 35 tyś do negocjacji ( nowy taki model kosztuje 50 tyś) 
       
      Lokalizacja Stara Rozedranka  gmina Sokółka woj. podlaskie
       
      Kontakt poprzez af. Dla zainteresowanych podam numer na priv
       
      Pozdrawiam
       
       
       
    • Przez BrzozaZetor
      Sprzedam ładowacz do bel na tył ciągnika.
      Ogłoszenie na OLX.pl : http://olx.pl/oferta/ladowacz-na-tyl-ciagnika-chart-t236-CID757-ID45Ggb.html#6d5d92bf4e
       

    • Przez misz123
      Proszę o pomoc w wyborze rozrzutnika, który jest lepszy ?
       
      Metal Fach N267 - 8t
                  czy
      Metal Fach N280/1 - 8t
       
      Różnica pomiędzy nimi jest tak, że przy jednym są otwierane burty i zaczepiany jest na górny zaczep oraz droższy o 10 tyś.
      W drugim jest cała skrzynia i zaczepiany jest na dolny zaczep.
       
      Proszę o wypowiedzi użytkowników bardzo liczę na waszą pomoc
       
    • Przez Gladius
      Witam wszystkich!
      Posiadam prasę z-562 z 2008 roku. W poprzednim sezonie pojawił się problem z obwiązywaniem siatką - podczas owijania siatkę "ściągało" obustronnie do środka balotu po kilkanaście centymetrów. Sytuację udało się nieznacznie poprawić, ale niestety do ideału daleko. Zauważyłem, że w nowszych prasach przed wałkami ciągnącymi siatkę zamontowany jest pręt rozprowadzający , który (podobno) ogranicza jej ściąganie. Pręt kupiłem, dostałem i... tu pojawia się problem. Nie jestem do końca pewny gdzie dokładnie go przykręcić. Jakby tego było mało podobnej prasy nikt w okolicy nie posiada, na wystawach u dealerów też ich nie widać. Stąd moja wielka prośba - czy jest na forum jakiś posiadacz takiej prasy, który byłby tak miły i przysłał mi zdjęcia (na priv, wrzucił do galerii, na maila - jak wygodniej), na których wspomniany pręt byłby widoczny? Z góry dzięki
       
    • Przez Tommekpol
      Prasa sprzedana może bedziemy mieli w dobrym stanie Sipma Z-279/1. Wiązanie sznurkiem i siatką. Po przeglądzie. Rok 2009. W czwartek będę wiedział.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj