Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jendrek102

Rozrzutnik obornika Metal-fach

Polecane posty

jendrek102    0

Witam, chce zakupić rozrzutnik obornika 8 tonowy firmy Metal- fach lecz nie jestem pewien wyboru. Posiadam ciągnik Zetor 8111 bez przedniego napędu i nie jestem pewien czy da radę. Proszę o poradę co do doświadczeń z tym rozrzutnikiem. Z góry dziękuje.

malawania    19

Myślę że bedzie ciężko ;) ja mam nh ts100 i mam zamiar kupić 6 ton. A czy ktoś wogóle ma taki sprzęt jak on się spisuje ?

ja mam zamiar ciągać go jasiem 6430 wiem że to zapas ale czasami jak rozworze obornik to 3,5 tonowy rozrzutnik zetor 5340 nie mógł przejść. Jak za taką cenę to musi być w porządku na tytany też narzekają wiadomo joskin super maszyna ale ja potrzebuje niski rozrzutnik ponieważ będzie też umnie służył jako maszyna do zworzenia warzyw :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jacek456788    0

też zamierzam kupić sobie 8 T rozrzutnik metal-fach i zetora forterre 105 jak myślicie bedzie sobie w nim radził : Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Z7245    10

Na pewno sobie poradzi ja ciągam go 90 konnym Tymem, tylko koniczny będzie zaczep typu piotonfix bo rozrzutnik strasznie ciśnie na zaczep ok 2,5 tony więc zwykły widełkowy nie wytrzyma.

jacek456788    0

Powoli już zmierzam do podpisania umowy na MGR może nawet w tym roku i już się interesuje tym rozrzutnikiem Mógbyś mnie opisać ten rozrzutnik jakie ma wady jakie zalety i czy go polecasz .Pozdrawiam

GoodFarmer    27

Tak można przełączyć na posów do przodu po otwarciu zaworu w rozrzutniku i zamiany kierunku przepływu oleju w ciągniku.

Artur96    11

kolega dragunov96 na ten 8 tonowy.coś mówił ze słabo jest z niego zadowolony ale dokładnie nie wiem

zucielak3000d    150

-- połączono --

Czy mi polecacie? Bo się interesuję nad takim.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TheCinek
      Drodzy agrofotowicze i agrofotowiczki zamierzam zakupić wóz paszowy, chciałem zakupić zagraniczny ale ostatnio przedstawiciel polecił mi właśnie tego Metal-Techa przemawia za nim cena i gwarancja na 2 lata... Ale czy to będzie mieszało??? :blink: Znajomy ma inny polski paszowóz to stoi i podwórko ozdabia :huh:
    • Przez mariuszwysz512
      Prasa metal-fach moim zdaniem jest dobra prasą w przystępnej cenie.JA co wy sądzicie o tej prasie,czekam na odpowiedzi
    • Przez tomaszek25
      mam pyt jakiej firmy siatke preferujecie do prasy metak fach sokółka?
    • Przez wojcik1989
      Witam
      Mam nowa prase metal fach z562, i czasem zdarzy mi sie ze podczas belowania komora sie otworzy. Przed belowanie normalnie klapa sie zamyka slysze zamki a i tak sie zdarzy ze sie otworzy. Czy miał ktos taki problem i wie co trzeba zrobic? Prasa jest po wystawowa i nie bylo zadnego serwisu przy uruchominiu. Dzikuje za wszelkie rady.
    • Przez gancarski
      co zrobić aby siatka nie zbiegała się do środka podczas owijania balotów ?!