Zaloguj się, aby obserwować  
mix

MF 3670 -Awaryjność

Polecane posty

mix    4

Witam. Mój kolega zakupił ten ciągnik. Co o nim wiecie. Ile ma km. Jak tu wygląda sprawa skrzyni. Psuje się i trzeba za nią płacić kilka tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Silnik SISU 170KM, jeśli okaże się podobny do 3680 to ciągnik jest godny polecenia (b. dobry silnik, skrzynia dynashift i podośnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Tam się nie psuje skrzynia tak jak w np 3080?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Mój sąsiad ma 2x3680 ze skrzynią Dynashift i jak do dzisaj bez żadnych awarii (ciągniki są z 1992r. i 1994r.)

A co do skrzyni, czy Twój kolega ma wogule skrzynię Dynashift (powinno pisać na dźwiach od ciągnika)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja z nim jeszcze nie gadalem widzialem jak jechał tym. Ale powiem ci szczerze bydle takie piękne. Przedni tuz stan nie mal idealny. Ja myślałem że on ma około 120km.

 

A ten 3080 nie ma Dynashiftu. Jaka tam jest skrzynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
Witam. Mój kolega zakupił ten ciągnik. Co o nim wiecie. Ile ma km. Jak tu wygląda sprawa skrzyni. Psuje się i trzeba za nią płacić kilka tyś?

pewien typu ma w sąsiedniej wiosce coś takiego i słyszałem że za naprawe skrzyni z wymianą dał 20 000 , albo że za wymiane sprzęgła 2000? nie wiem ale któraś z tych wersji lub żadna... :o


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

mój sąsiad ma 3670 już pół roku, narzazie to jeszcze porządnie do pracy go nie wziął chodził u niego w bronie aktywnej 3m ale bał się nim szybciej jeździć :P no i teraz w belarce sipma chodzi :o nie widziałem go jeszcze pod obciążeniem wiec narazie się nic nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
pewien typu ma w sąsiedniej wiosce coś takiego i słyszałem że za naprawe skrzyni z wymianą dał 20 000 , albo że za wymiane sprzęgła 2000? nie wiem ale któraś z tych wersji lub żadna... :)

I tak sie tworzą bajki na temat MF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

JA MAM MF 3670 SUPER MASZYNKA MAM GO ROK 1994ROK MA 170KM KOMFORT PRACY JAK NARAZIE TYLKO OLEJE I FILTRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj