Adrianos

JD 6630P vs FENDT 414

Polecane posty

robertbara    75

To nas zaskoczyłeś ;)

 

Podłokietnik super, kabina dużo lepsza niż w Fendzie, chociaż materiały troszkę NH zajeżdżają ale ogólnie fajny sprzęt.

Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Wybierać między JD a FENDT a wybrać CASE ?Dla mnie to trochę dziwne.Czyżby cena zrobiła swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

dlaczego dziwne? każdy wybiera to co dla niego najodpowiedniejsze a czy to bedzie fendt , Jd, case czy inny to już mniej istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

wstępnie 280netto + iso buss ;D myśle że cena adekwatna do wyposarzenia(ale myśle że taka cena nie będzie dostępna ogólnie) to od znajomego sprzedawcy od którego wszystko kupujemy, a co będzie z tym case to zobaczymy;D nie myśle żeby to był bubel bo ów sprzedawca w swoim gosp też ma case a teraz ma zamówione jeszcze 3;D a dla mnie to jest największy + bo jak do swojego gosp kupuje case a może handlować wszystkim to o czymś świadczy...


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

dlaczego dziwne? każdy wybiera to co dla niego najodpowiedniejsze a czy to bedzie fendt , Jd, case czy inny to już mniej istotne

Zeby było jasne:NIE CZEPIAM SIĘ ADRIANOSA.Tylko gość zakłada temat:JD6630P vs FENDT414 a potem wybiera CASE(nie żebym się czepiał CASE),ale dla mnie to trochę dziwne.Ale szanuję jego wybór, oby sprawował się jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nikt nie mówi że się czepiasz, po prostu tak w życiu jest że czasem myslimy nad zakupem jednego, a po dokładniejszym rozeznaniu decyzja pada na coś zupełnie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no dokładnie @qazi chcieliśmy fendta... ale no bez przesady ten traktor nie jest tyle warty co za niego w polsce chcą...

a JD dobrze wyposarzyć to cena podchodzi pod fendta, dlatego wybór padł na case, super wyposażenie adekwatne do ceny.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

miales jeszcze opcje zeby kupic 412 i podciagnac go po roku do 155 koni :) ale 6 cylidrowy to on by nie byl:)


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no 412 to by było w tych pieniądzach co case... ale jakoś od korbanka na koniec nie chcieliśmy(jakoś nie pasuje mi ich podejście do klijenta) a z niemiec troche strach.


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nie nie próbowaliśmy... jakoś odeszły chęci na fendta a co MFa brać(bo bardzo nam się podobał) to się zakręciliśmy koło valtry, prawie to samo a naprawde dobrą cena dostaliśmy: 250netto za n122 versu z przednim tuz wom, amo oś, iso buss przód i tył, jakiś fotel premium(czy coś w tym stylu) i to by chyba było z grubsza tyle z tych droższych


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

ja mam podobne gospodarstwo do twojego

mamy 120 ha

zdecydowaliśmy się 5 lat temu na 716

biorąc pod uwagę ze potrzebny jest nam ciągnik w wysoką trakcją (pofałdowany teren)i zwrotny

pracuje w 2 kosiarkach i przyczepą Claas 5500S16 do tego pichon 15700 l

nie mam problemu z wjazdem na 2 metrowy silos i z Wozem asenizacyjnym a wszystko szybko łatwo i wygodnie

 

ciągnik rewelka i nie żałuje ze dałem 100 tyś więcej za serie wyżej tylko rzeczywiście brakuje TMS

 

 

a jeśli już myślisz o Case to pomyśl bardziej o new holand polecam serie TVT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

już za późno, ostatecznie zamówiony został case puma,w styczniu ma być, a więc będzie to jeden z pierwszych egzemplarzy na polskę:)

a pozatym czy produkują nh serie TVT?? zdawało mi się że nie...


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nie wiem... nie interesowaliśmy się NH. a co do fendta to początkowo byliśmy zdeterminowani kupić 414 mimo tego ile ona kosztuje... ale że tak powiem mi osobiście "marketing" sprzedawcy na nasz region się zbytnio nie spodobał a szkoda bo gdyby przyjechał Damian to myśle że byśmy się dogadali


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

no fakt wszyscy sprzedawcy którzy byli Oki w korbankowie pracują gdzie indziej

 

ja mimo to skłaniam się ku Fendowi jednak to dobra marka teraz myślimy już o następnym

może właśnie 412 jako ciągnik pomocniczy penie się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

O ja...Ten podłokietnik i kabinka bardzo mi się podoba nie ma porównania do df m600 latem jako pasażer jechałem i nie przypadł mi do gustu a tym kotkiem to bym pojeździł ;) A co do tego pomocniczego to może wziąć także case ale jx100u lub maxxuma x-line lub multicoler :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

100-110km to bierz case, na pewno taniej go kupisz, bo 2case brane w tak krótkim czasie i jeszcze u tego samego sprzedawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no albo case albo JD, jeżeli będziemy z tej pumy zadowoleni to raczej i drugi będzie case


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

a wybacz ze zapytam Adrianos gdzie bedziesz bral tego casa?? w Agromie Bialystok czy moze gdzies indziej masz dojscia. Jestem ciekaw z jakich okolic Podlaskiego jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no troche inne okolice niż Ty;D my gmina zbójna, między kolnem łomżą a ostrołęką (kurpie zielone)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Kolego Adriano piszesz że Ci nie pasowała polityka sprzedawcy. A co ci nie pasowało? Jeśli miałeś wystawioną ofertę do PROWu przez handlarza na 413 nową za 305 tys brutto to powinien Ci w tych pieniądzach załatwić taki ciągnik a nie wciskać Case. :) Masz żal do kogoś bo nie mogłeś w cenie Case kupić Fendta. W końcu miałeś ostateczną oferte od Ramotowskiego za 72 tys netto za nowego Fendt 414 a w podobnych pieniądzach dogadałeś inny ciągnik mniejszej mocy. A co do Damiana to chyba z nim rozmawiałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Robert po pierwsze to wszech obecne jechanie konkurencji... deutz ble new holland ble itd itp.

po drugie to kiedy oferta była brana? wtedy z miejsca za tyle byśmy kupili tego fendta, przypominam Ci że w niedalekiej przyszłości po braniu tej oferty był u nas Pan Darek i mówił że to są nierealne ceny(jak na korbanka) bo P.Krzysztof oferował za tyle;)

W końcu miałeś ostateczną oferte od Ramotowskiego za 72 tys netto za nowego Fendt 414 a w podobnych pieniądzach dogadałeś inny ciągnik mniejszej mocy

nie wiem naprawde o co Ci tu chodzi... ale rzeczywiście za 72tyś Euro netto oferowano nam 414

 

A Damiana znam prywatnie, można powiedzieć kolega;D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Chodzi mi o to że próbujesz zawalic wine na kogoś bo to przez niego czegoś tam nie kupiłeś. Gdzie napisane że deutz czy NH to ble??? To Fendt u Pana Krzysztofa mimo niższego dzisiaj kursu Euro w porównaniu z kwietniem 2009 podrożał ponad 50 tys??? Wystawił wam specjalnie nierealną ofertę by później móc łatwiej przekonać na Case :) Jeśli między nowym Casem a Fendtem w dodatku większej mocy jest róznicy 8 tys to napewno nie jeden by się nawet nie zastanawiał i wybrał Fendta ;)

 

Ile Pan Krzysztof sprzedał nowych Fendtów swoim klientom a ile Case?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

w korbankowie miesiąc temu na nowego fendta 414 dali nam ofertę 360 tyś zł netto, więc albo ja czegoś nie hallo albo ja już nie wiem co jest grane :) cena tak skutecznie nas odstraszyła ze kupiliśmy uzywkę o wiele mocniejszą, bo tato na Fendta się uparł i nie było mocnych i chętnych by go przekonać na inne cuda techniki ;)

 

byc może gdyby było PROW to by sie kupiło nowego, ale tak cięzko było wyrzucic tyle kasy z własnej kiejdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj