coolman111

Lark Freebird 35.7

Polecane posty

coolman111    56

Witam. Niedługo kończy mi się umowa neostrady z tp i będę przedłużał na kolejny okres. Tu moje pytanko, bo tp daje kilka prezentów do wyboru,a wybór padł na nawigację. W sumie to dla ojca bo ja mam garmina. Czy ktoś jest użytkownikiem tego czegoś, bądź też brał z tp? Proszę o jakieś opinie :D.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Mi w piątek przyszła bo przedłużałem umowę. Ale mam model 35.8. Narazie testuje ale fajna zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie mówi "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" a więc jak dają to bierz jak będzie dobra to OK. ajak nie to lipa. a neostradę i tak jak wspomniałeś będziesz przedłużał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą nawigacje od tp i jest nawet dobra, ale jak dla mnie to miała zbyt mało dróg i była za mało dokładna i dlatego ją przeprogramowałem. Ale jeśli ktoś jest mało wymagający to mu starczy ona spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ja wgrałem nowe mapy, tylko musiałem je kupić, dałem coś koło 100zł. Tamte były dobre ale trochę za mało dokładne jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Ja mam larka, ale nie pamietam modelu, na pewno nie ten od tp. Plus dla niego byl taki, ze nie ma zablokowanej mapy, mozna na nim uruchomic dowolna (a w zasadzie dowolny program). Po prostu wrzucilem ja na karte, karte do navi, wskazalem gdzie jest mapa i to tyle.

 

A co do telekomuny, to umowy nie musi przedluzac. Moze wziac netie :)

Ja mialem tp, od 3 czy 4 lat mam netie :)


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

ja też miesiąc temu dostałem Larka 35.8 z neostradą i standardowe oprogramowanie mi sie niepodobało było bardzo ubogie:P i postanowiłem to zmienić na allegro za 10 zeta kupiłem odblokowanie do tego modelu i teraz ma full opcji mp3 można słuchac, filmy i zdjęcia oglądać, tapetki zmieniać, w gierki grać i wiele innych bajerów ma oraz największy plus możliwośc wgrania AutoMapy, IGO8 i TomTom. Sobie wgrałem najnowszą Polską AutoMape 6.6.2 którą znalazłem na chomiku i bardzo sobie ją chwale :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam odblokowane. Podaj na pw link do tej mapy bo też coś nowszego muszę wgrać bo ostatnio po lesie mi kazała jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

A ja swojego Larka 35.8 z Tp juz popsulem


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

ja mam tego 35.7, nie wiem na ile to wina MapyMap, ale na nietypowych skrzyżowaniach, to się gubi i lepiej nie słuchać co mówi, tylko zerkać na mapę co się wyświetla, czasem są drogi wirtualne, jechałem kiedyś przez ojców, i przebijałem się wiejskimi wąskimi drogami na Krzeszowice, to tam na serpentynach potrafiła mówić "skręć w prawo" jak droga prowadziła w lewo i odwrotnie hehe, czyli nie trzeba jej aż tak słuchać,

ogólnie się przydaje, zwłaszcza jak się jedzie w nieznane, nie ma strachu że się człowiek zgubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile czekaliście na przysłanie tej nawigacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj