Skocz do zawartości

Polecane posty

UrsusCzesio    303

W zasadzie pilne:

Podczas pierwszego remontu Mf mechanicy z SKRu wymienili (z sobie tylko znanych powodów) jeden z korbowodów. Jest niby podobny, ale troszkę się różni od pozostałych. Dzisiaj wzięliśmy się za składanie silnika i chcieliśmy wymienić śruby korbowodowe (te które trzymają korbowód w kupie), a tu zonk, na tym innym korbowodzie są inne śruby (na oryginalnych jest M11, na tym są M12. Na pierwszy rzut oka są takie same, ale te M12 są troszkę krótsze i mają inny gwint. I tu pada pytanie: od czego to może być? W żadnej okolicznej składnicy nie ma nic takiego, a stare mają pozrywane gwinty.

Macie pomysł z czego one mogą być? Z jakiegoś 4512/3512?

Od 360 są inne i tak nie bardzo pasują.

Bo oryginalny Perkins ma calowe wymiary a ten korbowód widocznie jest metryczny

Mlatek    0

Tak kolega ma racje ferdek ma calowe sruby. Szczeze mowiac ciezko stwierdzic skad moze to byc. Lecz zastanawia mnie jaki matol mechanik mogl takie cos wlozyc...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

witam. potrzebuje wartości moment dokręcania śrub głowicy w renault 85.14 silnik mwm d-226-4

Edytowano przez WISNIA45UrsuS12

Wiadomość z agroFakt.pl

parada    0

\Mam problem panowie rozleciała się już przy moim MF-255 już chyba 4 tarcza drugiego stopnia , a dokładnie urywa się część prowadząca czyli ta z frezami od okładzin zna ktoś jaka morze być przyczyna?

prezesmax    1

A z czym pracuje ten mf? Kolega wymienia co roku w 4512 takie badziewie robią a Ty z tej samej firmy kupujesz ?

Edytowano przez prezesmax

kris14    259

Element 29, 30 i podkładki kup nowe, groszowe sprawy a będzie spokój.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, wie ktoś może gdzie jest w okolicach Kielc dobry zakład w którym wymienili by tuleje silnika, szlif bloku i głowicy, regeneracja korbowodów i regeneracja otworów wałka rozrządu. Wiem że jest kilka, ale który najlepszy?

lukbold    400

Ja też słyszałem pochlebne opinie o Zwoleniu... 100KM to wcale nie daleko jak jest pewna firma bo partacza za miedzą znajdziesz a bedziesz robił 2x :)

ben87    1

wg mnie rozwadów. koło stalowej woli. zwoleń jest juz przereklamowany nie polecam robiłem tam remont pompy podnośnika. jak ja rozebrałem jakiś rok później to była porażka.. tak jak by ją dziecko z przedszkola składało.. zero pojęcia i precyzji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się