Skocz do zawartości
przemo5

zginęły światła w 12145

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemo5    0

w moim zetorze 12145 zginęły światła pozycyjne na błotnikach z przodu i z tyłu wymieniłem stacyjke nic nie pomogło na bezpiecznikach jest napięcie aświateł brak co robić?

Wiadomość z agroFakt.pl

tomi382    98

obstawiam przetarcie przewodów ale podaj może napięcie 12V na przewodzie (przewodach ) w kabinie które zasilają światła. Małymi kroczkami dojdziesz co jest nie tak

Gość wolf19   
Gość wolf19

Mówisz, światła zgnineły, a może poprostu odpadły jak jeżdziłeś po dołach? Jak nie, to obstawiam kradzież :)

zetores    15

masa też może być albo kabel się przetarł albo myszy przegryzły bo o tej porze grasują xD podłącz na krótko i git albo na kostce nie łączy gdzieś.popsikaj przewody wd-40 i się powinny odnaleźć :)

Arek    113

Sprawdź skrzynkę rozdzielczą świateł (na pionowej ściance po lewej stronie siedzenia). Ale jeśli naraz zginęła prawa i lewa strona to albo ktoś grzebał w instalacji i połączył razem lewą i prawą stronę albo jednak coś jest ze stacyjką i/lub kablami od stacyjki do bezpieczników.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC