Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek7G

Zintegrowana grafika

Polecane posty

Tomek7G    1

Witam!

kupiłem lapka Toshiba C650-15J i ze zintegrowaną grafiką. Jak wiadomo dla zintegrowanej grafiki pamięć można przydzielać, i przydałoby się trochę bo mam mało (128MB) a przydzielać jest z czego (4GB) Na forach piszą o opcjach w biosie, ale jak wiadomo w lapkach bios jest okrojony.

Czy wie ktoś jak to zrobić szybko i bezboleśnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drax    1

Z tego co widzę to jest to karta Intela w nim, nie licz na cuda, nie pograsz na tym w prawie nic, nawet NFS U2 się krzaczy. Ta karta nie ma akceleracji 3D, dlatego nie posłuży do gier. Ona jest dobra jedynie do oglądania filmów i stron internetowych. Mowa tutaj o pamięci współdzielonej, a ta jest z tego co wiem przydzielana zazwyczaj dynamicznie, jeśli nie to faktyczne musisz szukać w biosie opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Szkoda, będę się dalej musiał męczyć z fifą11 na low detalach, ale w instrukcji nic nie pisze o dynamicznym przydzielaniu, tylko, że grafikę można rozszerzyć ze 128mb do 1790mega bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj