jozin

Konstrukcja stalowa

Polecane posty

jozin    0

Witam wiosną rozpoczynamy budowę obory. Budynek będzie miał wymiary 15m x 42m budynek będzie z konstrukcji stalowej i tu moje pytanie gdzie można najtaniej nabyć taką konstrukcje jako że ma to być obora wysokość ściany bocznej ma wynosić 3m a kąt dachu 20 stopni czyli 38,5%. dostałem ofertę z rolstalu ale cena wydaje mi się spora może macie namiary na jakąś firmę wykonującą takie konstrukcje solidnie i w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

Jestem na vat tak że i tak go odpisze rolstal wystawił mi pełną ofertę razem z projektem i montażem a czy Sokółka też oferuje projekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozin    0

Bin w swojej ofercie ma wiaty ale one mają za płaski dach na jak na oborę. I jeszcze jedno dach ma by~ć pokryty płytą warstwową (blacha steropian/pianka poli-uretanowa blacha) jaka firmarobi najlepszej jakości takie pokrycie dachowe ja zastanawiam się nad RUKI ale oni mają dość wysokie ceny ale jakość jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal90    0

Tanią i dobrą płytę warstwową ma firma Rolmasz z okolic Kalisza. Od tego gościa można kupić naprawdę tanio bo jemu nie zależy na cenie tylko na ilości sprzedanej płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Rozejrzyjcie się po używanych. Ja hale bez słupów 12 na 42 metry kpiłem za 10 tys + doszły mnie nowe profile na łaty 80-40mm za 6-7 tys całość postawiłem na murowanych ścianach i jest super tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

A co myślicie o tych halach http://www.borga.pl/pl/hale_stalowe/promocje/Nowe_ceny_Hale_Rolnicze.html

czy te ceny to takie jak wszędzie czy może tu jest tanio?

 

Borga nie należy do tanich hal sam jestem na etapie budowy hali i tez szukam taniej hali taniej wychodzi z FRISOMATU na allegro tez są ciekawe propozycje może tam poszukaj na pewno znajdziesz coś co ci będzie odpowiadało :)


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Borga jak liczę to wychodzi dość tanio, ok 250zł/m2 fakt trzeba doliczyć posadzkę ok 100zł/m2 (gładki beton na całości) i fundamenty. Ja miałem ofertę na hale to różnie kosztowały i nawet 1000zł/m2 gotowej prawie kompletnej hali (bez oświetlenia wewnątrz i odprowadzenia wody z dachu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

Czy takie chale nadają sie na chów bydła mięsnego? Dodam tylko ze bydło jest wytrzymałe i dobrze znosi niskie temperatury. I czy takie chale będą spełniać wymogi i ewentualnie nikt się nie przyp... do tego :)


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj