Skocz do zawartości
jozin

Konstrukcja stalowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Konstrukcja
jozin    0

Witam wiosną rozpoczynamy budowę obory. Budynek będzie miał wymiary 15m x 42m budynek będzie z konstrukcji stalowej i tu moje pytanie gdzie można najtaniej nabyć taką konstrukcje jako że ma to być obora wysokość ściany bocznej ma wynosić 3m a kąt dachu 20 stopni czyli 38,5%. dostałem ofertę z rolstalu ale cena wydaje mi się spora może macie namiary na jakąś firmę wykonującą takie konstrukcje solidnie i w rozsądnej cenie.

jozin    0

Jestem na vat tak że i tak go odpisze rolstal wystawił mi pełną ofertę razem z projektem i montażem a czy Sokółka też oferuje projekty??

Wiadomość z agroFakt.pl

jozin    0

Bin w swojej ofercie ma wiaty ale one mają za płaski dach na jak na oborę. I jeszcze jedno dach ma by~ć pokryty płytą warstwową (blacha steropian/pianka poli-uretanowa blacha) jaka firmarobi najlepszej jakości takie pokrycie dachowe ja zastanawiam się nad RUKI ale oni mają dość wysokie ceny ale jakość jest super

rafal90    0

Tanią i dobrą płytę warstwową ma firma Rolmasz z okolic Kalisza. Od tego gościa można kupić naprawdę tanio bo jemu nie zależy na cenie tylko na ilości sprzedanej płyty

lukaczmarek    267

Rozejrzyjcie się po używanych. Ja hale bez słupów 12 na 42 metry kpiłem za 10 tys + doszły mnie nowe profile na łaty 80-40mm za 6-7 tys całość postawiłem na murowanych ścianach i jest super tanio

DF24    28

A co myślicie o tych halach http://www.borga.pl/pl/hale_stalowe/promocje/Nowe_ceny_Hale_Rolnicze.html

czy te ceny to takie jak wszędzie czy może tu jest tanio?

Borga nie należy do tanich hal sam jestem na etapie budowy hali i tez szukam taniej hali taniej wychodzi z FRISOMATU na allegro tez są ciekawe propozycje może tam poszukaj na pewno znajdziesz coś co ci będzie odpowiadało :)

Małorolny jestem. (106ha)

dawidg2    30

Borga jak liczę to wychodzi dość tanio, ok 250zł/m2 fakt trzeba doliczyć posadzkę ok 100zł/m2 (gładki beton na całości) i fundamenty. Ja miałem ofertę na hale to różnie kosztowały i nawet 1000zł/m2 gotowej prawie kompletnej hali (bez oświetlenia wewnątrz i odprowadzenia wody z dachu)

Miras258    0

Czy takie chale nadają sie na chów bydła mięsnego? Dodam tylko ze bydło jest wytrzymałe i dobrze znosi niskie temperatury. I czy takie chale będą spełniać wymogi i ewentualnie nikt się nie przyp... do tego :)

nie ma opierdala... sie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrPako
      Witam wszystkich

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy środek do zwalczania much w budynkach inwentarskich?

Na rynku jest multum różnego rodzaju preparatów do zwalczania much, drogich i nie zawsze skutecznych... Nie chcę już dalej eksperymentować i wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego proszę Was o pomoc i dobrą radę . Z góry serdecznie dziękuję .

Pozdrawiam
    • Przez Amigos27
      Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 
    • Przez miszka16

Witam serdecznie. W związku z tym że przymierzam się do budowy obory z dofinansowaniem z PROW chciałbym na tym forum zapytać się. Czy jest ktoś  kto korzystał już z tego programu? I ewentualnie mógłby się podzielić swoim doświadczeniem jak również polecił jakąś firmę  która kompleksowo się zajmuje takimi programami i budową
    • Przez farmer_89
      Witam, mam pytanie jaki bylby orientacyjny koszt zamontowania 9 poideł w oborze razem z całym materialem i robocizna, może ktoś montowal ostatnio?
    • Przez Xeon
      Witam,
      Jestem w trakcie przygotowywania nowej dojarni (przechodzę z bańkowej na przewodówkę) i mam dylemat jak podgrzewać wodę. Myślałem o zamontowaniu zwykłego bojlera izolowanego z 2 grzałkami po 1,5 lub 2 kw każda żeby szybko zagrzać wodę (bojler powieszony poziomo).
      Jednak zastanawiam się, czy jeżeli wymienię schładzalnik na większy (ok 2000 l) z odzyskiem ciepła (obecnie mam 1100 bez odzysku), to czy ten ww. boler przyda się na coś? A może lepiej kupić bojler z wężownicą albo z płaszczami (większa sprawność) i w przyszłości ew. pod nie podpiąć odzysk ciepła (da się tak)?

Tak nawiasem jakiej wielkości potrzebny byłby bojler do mycia całej instalacji na 40 krów + 6 aparatów?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.