Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chopin

Zetor 7341 blokada tylnego mostu nie "odbiła"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
chopin    3

Witam... mam mały kłopocik..otóż blokada mechanizmu różnicowego w zetorze 7341 nie odbiła(włączana przez elektromagnes)może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją...jakieś porady

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez barol
      witam

niestety skrzywiłem końcówkę WOM'u w moim zetorku, wie ktoś jak ją wyjąć i wymienić ?
      Słyszałem dwie opcje:
      -nakrętka z zewnętrznym gwintem, wystarczy odkręcić i końcówka wychodzi
      -trzeba zdjąć zaczep, ramę od górnego zaczepu i dopiero można się dobierać

jak to w końcu jest ?

i czy trzeba spuszczać olej? czy można np stanąć z górki ?
    • Przez tomek14
      witam czy wie ktoś jak rozebrać dolny zaczep w zetorze 7211 typ hitch chodzi   hak lewy który jest oznaczony numerem 19 jak zdjąć go z haka prawego numer 36
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?
    • Przez bartek4123
      Witam w zetorze 7340 po urywały mi się nity na głównym talerzu w mechanizmie roznicowym. Będę je zastępował śrubami. Tylko mam problem z wyciąganiem starych ucietych nitów jakieś rady? Ktoś już to wymienial? 
    • Przez adrin6231
      witam wszystkich poszukuje ramion z hakami do zetora 7341 wie może ktoś gdzie kupię całe ramiona i ile to może kosztować?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.