Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chopin

Zetor 7341 zamiana na "lepszy"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
chopin    3

Witam... ostatnimi czasy chodzi mi po głowie aby sprzedać zetora 7341 z 2003 r.,złożyć papierki na MGR i zakupić nowy ciągniczek z wyższej półki o mocy ok 100km.Pracuje na pow ok 15 ha,produkcja warzyw. Kieruje się do Was o jakąś podpowiedz czy jest sens itd,itp.Do sprzedanego ciągniczka dołożyłbym ok 50tys,co dawało by mi ok 120 tyszł ,przy 40zwrocie pozwoliłoby mi na zakup ciągniczka za kwotę 200tys netto.rocznie takim ciągniczkiem przepracowywuje ok 400mtgh

agro973    40

Mi się zdaje że nie za bardzo się opłaca bo nie masz bardzo dużo ziemi, większym ciągnikiem jak podajesz że chciałbyś 100KM nie wiedziesz w międzyrzędzia w warzywach. Tak więc poznałeś moje zdanie ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

kris19911    9

Zależnie od tego jakie maszyny będą potrzebne, u mnie na 25ha pracuje 90km Pronar, 65km Deutz C360 ;) i jeszcze jakiś 120km do radliniarki 3 rzędowej, transportu jesienią by się przydało, bo pronar pracuje w kombajnie a do przyczepy deutza na górach brakuje.

A jakie prace kolega chce wykonywac tym ciagnikiem? potrzebna wydajna hydraulika, uciąg, zwrotność? więcej konkretów i napewno każdy coś doradzi.

danielek24    2

a nie lepiej było by zamiast zetora zmienić mf-a na coś bardziej komfortowego?sprzedac go,dołozyć i złożyc wniosek na m.g.r i miec dwa w miarę komfortowe sprzęty.

A tak poza tematem zastanawia mnie kto kupuje takie uzywane ciagniki.bo za takiego zetora 2003r to pewnie z 70tyś bys cenił a przecież nowy tej mocy kosztuje ok.120-mgr zwrot 50% to wychodzi 60tyś za nówke.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować