Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FNMK

Owijarka z zawieszanej na zaczepianią ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Owijarka
FNMK    0

Witam ! Jestem użytkownikiem owijarki zawieszanej sipmy z 274 zapinanej do c-360.I powiem wam że do kitujest to owijanie.Nie podjedziesz z balem, nie postawisz go, nie możesz szybko owijać bo owijarka się chuśta.Więc trochę pomyślałem i mam pomysł :

Oto on:

-Po pierwsze ucinamy te bolce od ramion ,ten wewnętrzny stojak też (zbędna waga)

- wzmacniamy ramo od dołu ją rurami albo prętami (czym kto ma)

- potem dajemy oś od jakieś przyczepki (wystarczy taka która wytrzyma 2t)

- dodajemy koła też jakie kto ma

- potem dysiel (byle jaki)

- zamiast tego od wywrotu montujemy tam siłownik

- potem przy rozdzielaczu montujemy zawór

- potem dodajemy stawiacz bel coś takiego

I mamy zaczepianą.

Wszelkie dokładniejsze pytania pisać pod postem.

qazi    57

masz tak zrobione?

jak tak to pokaż jak wyszło, bo czytając twoją wypowiedz to nie ciekawie to może wyglądać jak sam napisałeś "byle jaki"

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?