krrzysiu1009

Pronar 1025A wyrzucanie wody

Polecane posty

W moim Pronarze 1025A mam problem z woda podczas gdy robię agregatem albo orze to chłodnica po chwili zaczyna wyrzucać wodę na zewnątrz ;/ raptownie temperatura jest wysoka aż zapala się kontrolka od temperatury wody, nie wiem co jest... chłodnica czyszczona, termostat wymieniałem, uszczelkę pod głowicą tez już wszystkie możliwe opcje wykonywałem, a tu dalej to samo. Miał może ktoś taki przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Moze gdzies jest tuleja peknieta. Trzeba by bylo sciagnac czapke i dokladnie sie przyjrzec gładziom cylindrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignas5340    0

Ja miałem tak samo tylko ze w c-360. Wiem ze to całkiem inny silnik ale "objawy" są te same.

U mnie był pękniety "odłupany" tłok który przykleił sie do tulei. Wymiary tego były moze 1cm/5mm i tez nie wiedzieliśmy o co chodzi az dopiero "główki" ściągaliśmy Niewiarygodne ale prawdziwe.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już właśnie zaczynałem myśleć że to może tuleje czy coś tylko sam tego nie zrobię bo pojęcie o mechanice to mam małe. Będę musiał wziąć kogoś i to sprawdzić bo tak nie może być, ale to dopiero jak się obrobię.

 

Jak rozbiorę to napisze czy coś było tam nie tak.

 

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1025    0

Czy w pronar 1025 jeśli są pęknięte pierścienie w ciężkiej pracy będzie się grzał i czy możliwe jest że będzie wyrzucał wodę z chłodnicy .

Proszę o natychmiastowom odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1025    0

Pronar 1025 dlaczego się grzeje silnik łapie temperature 100 stopni i nie wyrzuca płynu czy jest możliwe że są które pęknięte pierścienie .

Proszę natychmiastowią odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

Nigdy nic nie wiadomo MTZ/PRONAR niestety lubią się grzać ja jestem tego dobrym przykładem ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj