Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo16

Kobiety

Polecane posty

kraker    2

mojego sąsiada żona też myka zetorkami, nawet ma w prawku kat T wbitą


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek1993    0

moja babcia jeździ ursusem C360. Najbardziej lubi jeździć etezetą 250. u mnie na wsi sołtyska9kobieta jest sołtysem), jeździ MTZ82 i to nie tylko w transporcie. kiedyś widziałem ją z bronami 5 ciężkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

generalnie nie mam nic przeciwko jezeli chce to prosze bardzo ale mi sie to nie podoba, widzialem kobiety pracujace w gospodarstwach w niemczech ale jezdzily konkretnym sprzetem- nh i fendt, piekne kobiece cialo moze jedynie ucierpiec z w pracy z siermieznymi ursus zetor mtz, pamietam tez kobiete ktora pracowala pgr-traktorzystka, i to byl raczej babochlop niz niewiasta, ja swojej Pani nie pozwole ( a juz mnie o to pytala:) ). zadnego wstepu na maszyny i do obory!


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

a ja w żniwa widziałem sąsiadkę na Ursusie 1934 B) nawet ładnie wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

moja żona też śmiga 7211 i 3512. , tylko że zetor jej bardziej pasuje (wspomaganie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1
generalnie nie mam nic przeciwko jezeli chce to prosze bardzo ale mi sie to nie podoba, widzialem kobiety pracujace w gospodarstwach w niemczech ale jezdzily konkretnym sprzetem- nh i fendt, piekne kobiece cialo moze jedynie ucierpiec z w pracy z siermieznymi ursus zetor mtz, pamietam tez kobiete ktora pracowala pgr-traktorzystka, i to byl raczej babochlop niz niewiasta, ja swojej Pani nie pozwole ( a juz mnie o to pytala:) ). zadnego wstepu na maszyny i do obory!

Bravo fenol POPIERAM B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja z kolei chciałbym aby kobieta jeździła ciągnikiem i pracowała w oborze-jeżeli lubi coś takiego to dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

dokładnie,nawet nie musi pracowac - wystarczy, że od czasu do czsu pomoże... B)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Moja mama jeżdzi ciągnikiem (C360 i zetorem 7245, ale to raczej w transporcie) oraz kiedyś moja sistra też jeździła.

Natomiast nie uważam aby to było zajecie dla kobiet, jak chcą to niech jeżdżą, ale generalnie nie jest to nic dobrego nawet w komfortowej kabinie i ze wspomaganiami kilka godzin uprawek i można mieć żołądek duuużo niżej :-)

A w moim regionie to nawet transport bywa niebezpieczny (do mojego gospodarstwa zjeżdża się z ostrej górki) nie raz już przyczepa ze zbożem pocisnęła mi ciągnik, lub w ciągniku wyrzuciło mi bieg przy zjeździe z górki, a w sianie na stokach jak jest wilgotniej to ciągniki wpadają w poślizg - dlatego uważam, że jest to zajecie niebezpieczne i trzeba mieć poro pary w nogach aby np. zatrzymać zestaw w którm szlag trafił hamulce pneumatyczne .....

Znam też kilka dziewczyn które jeżdżą ciągnikami nie gorzej od facetów (z resztą jedna z nich przejęła gospodarstwo i prowadzi go z powodzeniem wiele lat).


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1

ja tam uważam że jazda ciągnikiem nie jest zajęciem dla kobiet

hmmm...porównałbym to do boksu np. :-]

ale jak chcą....jest wolnouprawnienie....tylko nie lubie przesady....tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

wg. mnie kobieta jeśli chce to może jeździć traktorkiem ale nigdy nie pozwolił bym jej np. cały dzień orać pola, to już przegięcie ale przyciągnąć przyczepkę na pole, czemu nie? a jeszcze jakimś nowoczesnym traktorkiem, przecież jest w nich większy komfort niż w niektórych samochodach.

pozdro B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chodze na kurs i na jazde na prawko na ciągni i mowil mi instruktor ze jedna dziewczyna lat 18 zdaje na ciagnik B) I dobrze jej idze tylko w tej C-330 nie ma sily krecic kierownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

A teraz waz lekko szokne :)

 

9 lat temu po śmierci mojego Dziadka nauczyliśmy jeździć ciągnikiem moją Babcie B) W chwili obecnej ma już 69 lat i nadal jeździ papajem ponieważ nie mieszkam w gospodorstwie i z Tatą nie zawsze mamy możliwość żeby być przy wszystkich pracach więc wiosenne "drapanie" czy bronowanie wykonuje moja Babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc ja mam farmera i wiele dziewczyn juz nim jezdzilo a szczegolnie moja lubi nim jezdzic ale jej bardzo nie pozwalam bo nowy ciagnik i strasznie szaleje araz mi sie zdazylo ze spotkalem kumpli i sie zabawilismy to mnie zawiozla samochodem i wziela sobie ciagnik pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

koło mojej szkoły jest skład węgla, nawozy, złom. Często tam zajeżdża pani powyżej 60-tki za sterami C-360 3P :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

W latach 90' pamiętam jeździła jedna kobita ok 40 lat 4512.. po usługach ;o

A mąż u siebie w gospodarstwie robił a zona kase trzepała ;]

Tak to żadna kobieta nie jeździ i nie powinna wynalazkami tpu ciapek/c360 cabrio zwłaszcza, to są maszyny dla prawdziwych facetów :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

We wsi zdarzają się kobiety umiące jeździć ciągnikiem, a w sąsiedniej wsi jest jedna co wszystko robi sama bo nie ma męża ale jest zawsze opóźniona do wszystkich w tych pracach, za to pod sklepem jest pierwsza (wiadomo do czego).


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No to ja się muszę pochwalić jedyna kobietą jaką widziałem za sterami ciągnika jest moja babcia i mama ;] (ale tylko raz czy dwa razy bo ktoś za kierowce przy objeżdżaniu truskawek musi robić ;] bo dziadkowi czasem sie nie chce )


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Pewnie że jeżdżą a generalnie nie powinny z powodu wibracji. Chociaż te najnowsze ciągniki mają takie fotele że i dziewczyny mogą jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas to kobiety najczęściej podjeżdżają do belek bo większość ludzi prasuje kostki ale żeby kobieta robiła w polu to się jeszcze nigdy nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj