Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo16

Kobiety

Polecane posty

pioter    46

a u mnie dzisiaj siostra napykała 10 mth w MF tak jak i wczoraj...ale kilometrów to nie narobiła bo tylko w przód i w tył- jezdziła po silosie :o ale najbardziej to lubi jak zwozimy słomę.ona podjezdza z przyczepami a ja układma bele, a jak jade juz załadowany to zostaje na polu i ćwiczy mięsnie w C-330 zworząc bele po kilka sztuk :P nawet nauczyłem ją po dwie podnosić... :P

 

u mnie ogólnie kobiety jeżdzą jak muszą...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no u nas terz nie ma kobiet traktorzystek w okolicy :o - no ale kumpel miał kiedyś taką przygodę ze siostre uczył jeździc ciagnikiem - finał był taki ze ona do dziś nie umie jeżdzić - szkoda tylko gruszki co za stodołą rosła :P


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nauczyłem siostrę jeździć Forterrą - co prawda tylko podjeżdżała podczas załadunku bel no ale od czegoś trzeba zacząć :o


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie w okolicy można spotkać kobiete natraktoże :o. Do mleczarni jedna przyjeżdza c360. A zlewniarka kiedyś jak mąż pracował w firmie to ona szykowała poke a jak mąż wrócił to siał zboże.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

umnie nawet czesto spotyka sie kiobiete za kierownica ale tylko w transporcie tytoniu ;p pare razy to widzialem jak taka jedna starsza kobieta smigala case z przyczepami w czasie zniw a tak w czsie pracy to jeszcze nie widzialem ale to chyba m7usi smiesznie wygladac jak kobieta ora;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Mojego znajomego córka co roku całe żniwa kosi kombajnem claas,nie pamiętam jaki typ w karzdym bądż razie jakiś duży i konkretny no i pech chciał że silnik zatarła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

unas wewsi jest baba ktora ma gspodarstwo i juz dawno jej mąż zmarł i tez wszystko w gospodarstwie sama robi, moja mama tez jak trzeba to kawałek przejedzie ciagnikiem, ale jak ma mzoliwosc to siuada na 1614 lub 902 bo najłątwiej nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

Ja w mojej okolicy nie widuje żeby kobiety jeżdziły ciagnikami ale moja mam czasem grabi siano c330i jak trzeba to podjeżdza na polupod kostki,bele a i jeszcze mój wujek swoją córke nauczył robić w polu to czasem podobno robi podorywkę albo kultywatoruje tyle że pole musi być daleko od drogi żeby nikt nie widział... :o


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    531

Ja mam okazje popatrzeć codziennie jak jadna kobieta śmiga fend-em 309ci z paszowozem sano i jeszcze kiedyś widziałem jak babka wyszła z ARiM i wsiadła do prawie nowego jelnka serii 6x20se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

U mnie we wsi jest jeszcze taka kobieta, która 7 lat temu dopiero kupiła ciągnik u3515 bo jej Ojciec jest stery i już za koniem nie może chodzić. Kupiła i wszystkie prace robiła( siała, sadziła, pryskała) w tamtym roku orzeniła się i już mężczyzna dogląda gospogarstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mi się przypomniało, że kiedyś moja ciotka wjechała C-360 do stawku :P i zachaczyła przyczepą o stodołę (stodołę trzebabyło rozebrać bo by długo po tym nie postała :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

Hey u mnie we wsi też nie ma takiej co jeździ ale zaraz obok jest 2 wieś i tam widziałem babkę która jechała TVT 190 km :o:o i 1634 z przyczepa a tak to jest jedna co śmiaga c-330==> poprostu się wożą ile wlezie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

osobiście znam tylko jedną kobiete która jezdzi ciągnikiem :o no ale pamiętam jeszcze jak miałem 5-7 lat to moja mama śmigała w żniwa ciągnikiem z przyczepą :P więc nie jest to w mojej rodzinie zadkośc - niestety to chyba nie jest dziedziczne bo moja siostra nawet nie ma zamiaru wsiąść do ciagnika a co dopiero nim jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly091   
Gość maly091

w mojej wsi i okolicznych wsiach kobiety jezdza ciagnikami tylko sie glowy im kiwaja.raz jecalem i patrze ze jedzie ciagnik mojego kumpla no i reka machnalem ja patrze a tam jego mam siedzi w ciagniku. :o i teraz jak ona jedzie ciagnikiem i mnie widz to sie smieje i za kazdym razem reka mi macha.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dziś jak pojechałem do mleczarni to zlewniarka ściągała beczkę na wodę z pola ciągnikiem. Mleko przyjmować jej córka.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK86    0

Jak dobrze pamiętam to u mnie we wsi tylko 2 kobiety jezdziły ciągnikami. Jedną z nich jest moja mama która śmigała c-360, ale tylko po przyczepki do sąsiadów w żniwa jak ja byłem młody, a drugą kobietą jest moja sąsiadka za płotu która jezdzi do dzisiaj i pomaga mężowi przy zbiorze cebuli bo maja dwie córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

u mnie we wsi tez by sie kilka znalazlo. Znam taka Panią ktora w swoim gospodarstwie jezdzi kazdym ciagnikiem, nawet to Jej idzie super, ale mowi ze najlepiej sie jezdzi froterra 9641 :o


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

w moim domu aż dwie - mama i siostra :) tu podjechać tam coś zaprowadzić - wiecie takie lightowe sprawy

 

a wsi jest sporo kobiet które potrafią jeździć


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

w mojej wiosce takze kobiety jezdza ciagnikami a mojego brata tesciowa to w zniwa robi uslugi w presowaniu prasa z-224 co akcje ok 60ha


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

niedaleko mnie jest babka co wszystko w gospodarstwie robi samo jej maz zginoł tragicznie kilka lat temu i od tego mometu jest sama....kombajnem młuci nie gozej niz nie jeden facet do tego praca przy krowach i jazda ciagnikie....ma tylko jdnego czlowieka do pomocy ale jazda maszyna ona sie zajmuje


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK86    0

Teraz mi sie przypomniało że u mnie w wiosce jest jeszcze jedna kobieta co jezdzi ciągnikiem. C330. Ona wraz z męzem ma z 3 ha pola i na ogól to ona jezdzi tym ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Żona mojego znajomego (pani Bogusia :) ) jeździ ciągnikami (c360 7245 1134), widlakiem (najlepiej wygląda drift tym widlakiem w jej wykonaniu :) ), a kiedyś bizonem super...mąż ma 160 hektarów


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj