Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo16

Kobiety

Polecane posty

pawlo16    0

Chciałem się dowiedzieć czy w waszej miejscowości kobiety prowadzą ciągniki? U mnie się to zdarza. Nieraz widziałem jak kobieta Orała a nawet prasowała na usługach. Piszcie . POZDRO pawlo16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

Nom u nas jest we wsi jedna co w każde żniwa jeżdzi prasą na usługach(bo jej mąż nie jest w stani wiadomo dlaczeo) :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

u mnie nie widzialem w wiosce ale w sąsiedniej jest taka jedna co widzialem ją za kierownicą.

ogolnie u mnie babka za kierownicą to rzadkosc.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Ja czasami widuję na papajach, a na ciężkich to nie widziałem jeszcze w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

U mnie mama jeżdzi ciągnikiem, pare lat temu jeszcze prasowała 7211 i prasą a ja układałem z pracownikiem, jeżdziła Bizonem i jej ulubiona rozrywka to jazda na motorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Znam jedną która jeździ ciągnikiem lepiej niż nie jeden chłopak, w zeszłym roku nawet bizonem jeździła a jej ojciec ciągnikiem z przyczepami obracał :o U mnie we wsi to nie ma takich, a we wsi obok kiedyś widziałem jak jedna prasowała zetorem 7211, prasa z podajnikiem a jej mąż układał na przyczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

u mnie w okolicy to tylko siostra podjezdza przy wozeniu słomy :o


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

We wsi gdzie chodzę do szkoły to babka (koło 45lat) przewraca 330 siano. Inna też w tej wsi jeździła 360 z 2 przyczepami jak wujek pojechał jej presować siano. A w mojeje wsi to jest tako fajna dziewczyna co ją kiedyś widziałem jak jechała 385(+tur) z zgrabiarką. Justyna się nazywa... fajnie się z nią gada nawet na te rolnicze tematy. No i jest jeszcze jedna Karolina (2 lata starsza ode mnie) to sobie bezproblemowo jeździ 328 z klatką po łące. Oczywiście pod nadzorem dziadka bo ona to sama by trawy nie nakosiła i nic by na tej klatce nie przywiozła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U nas jest taka jedna co wykonuje wszystkie prace polowe (ciągnikiem- orka, uprawa, siew, nawożenie i ochrona, kopanie buraków itp.) a jej mąż zajmuje się chodowlą.

A tak jak mnie nie ma w domu i jest potrzebny dodatkowy kierowca to moja Mama wsiada za kierownice no i jedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

w mojej okolicy sporo kobiet grabi siano c330,

 

niektóre śmigają z przyczepami na pole... wraca połowa z nich :o

 

jedną widziałem kiedys robiła orkę... głęboką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

Moja mama też jak mnie nie ma to nieraz wsiada i pod nadzorem taty rozsiewa nawóz. I jeszcze co roku w żniwa pojeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

moja mama to c-330 a siostra tez


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No coz u mnie w okolicy to jeszcze nigdy nie widzialem kobiety za kierownica.

Fakt moja mama ma prawo jazdy kat. T, ale nie jezdzi


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

u mnie kobietę na traktorze można spotkać jedynie podczas nasilonych prac np. żniwa jak juz nie ma kto jechać ale to na prawdę rzadkość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

znalazła by się i to nie jedna ale nie widziałem ich na innym ciągniku niż c330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
u mnie nie widzialem w wiosce ale w sąsiedniej jest taka jedna co widzialem ją za kierownicą.

ogolnie u mnie babka za kierownicą to rzadkosc.

no i się mylilem

 

u mnie w okolicy to tylko siostra podjezdza przy wozeniu słomy

 

 

tutaj jacek masz racje - czasem moja sister tez podjezdza przy zbieraniu siana i slomy.

 

na duzym ciągniku (powyzej 70-100KM) nie widzialem zadnej kobitki


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Sąsiadki córka i żona jeździ tez za kierownica traktora. w żniwa córka jeździ jako w główny kierowca transportujący przyczepy ze zbożem z popzycza na polu do bina i tak w kolko. Później razem z bratem i ojcem zwożą słomę z pól, szczerze mówiąc to trochę z nią się boje jeździć bo nie oszczędza ciągnika i cały czas gaz w podłodze. A najczęściej jeździ papajem (3512) i SAME SILVERem 95.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1
na duzym ciągniku (powyzej 70-100KM) nie widzialem zadnej kobitki

Ja widziałem, moja mama śmigała Zetorem 121 45 z dwoma przyczepami, i miała wtedy taką groźną minę :o strach się było bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

U nas się zdarza że kobiety podjeżdżają przyczepami jak się zbiera słomę czy siano. Kiedyś widziałem też jak jedna kobieta jechała Zetorem 16245 z przyczepą 12t. Moja koleżanka chciała się kiedyś nauczyć jazdy traktorem to też gdzieś na pole z przyczepą pojechała.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Umnie we wsi to nie, ale w sąsiedniej to jeżdzi c330. Kiedyś ją widziałem to z 2 przyczepami jechała :o


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

ja jeżdżę ciągnikiem :P - dzisiaj mój luby kosił Bizonem - teściu odwoził zboze a ja jezdziłam z brona talerzową - (bo z brona to się precyzja nie liczy i na polu nikomu krzywdy nie zrobie :o ) - no ale jak teściu pojechał do domu ze zbożem to byliśmy sami na jednym polu i był dalszy ciąg nauki jazdy Bizonem :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Moja koleżanka jeździ ciągnikiem. Nie ma żadnego brata, więc tata nauczył ją pracy w polu. A jeździ nie byle jakim sprzętem bo nową forterrą. Czasami spotykam we wsi kobiety prowadzące ciągniki, ale z reguły jadą albo samym ciągnikiem albo z przyczepami. Moja mama kiedy nie było u mnie jeszcze pracowników i kiedy byłem młodszy to też często siadała za kierownicą traktora.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj