Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo16

Kobiety

Polecane posty

farmermf    80

umnie siostra od 6 roku życia jeżdziła róznymi traktorami a teraz nawet ciąga mi przyczepy 15t ze zbożem od kombajnu no ale żone to ciezko mi nauczyć ale może z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Combinator    0

U mnie we wsi znam tylko jedną kobietę, która jeździ ciągnikiem (NH TD96D i Ursus c330) i bardzo dobrze jej to idzie zawsze w żniwa jeździ z przyczepami ze zbożem.


Mój Sprzęt:
Zetor Forterra 10641 z ładowaczem czołowym SL260 & MTZ 82 na 31ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

U mnie we wsi kobieta w ciągniku to rzecz normalna, gdyby miały jeszcze prawko ;)

Moja matka śmiga moim ferdzejem , ale na szczęście nie pcha się do prac polowych. Sąsiadka swoim C-330 wykonuje wszystkie prace polowe orka , siew zboża itp, Inna sąsiadka śmiga w polu Ursusem 1204.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie też śmigają traktorami cześto, sasiadka cały czas robi w polu bo męża ma za granicą na zarobku.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti    0

W mojej miejscowości większość żon rolników potrafi jeździć ciągnikami, choć robią to sporadycznie, głównie przy zbiorze słomy i siana w małych kostkach. Jest też kobieta, która od dłuższego czasu prowadzi niewielki gospodarstwo (ok.7 ha) wyposażone w C-330. Moja mama niechętnie jeździła ciągnikami do czasu zakupu Pronara. Mówi, że dopiero takim sprzętem można pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Moja babcia potrafi jeździć ciągnikiem :) , jeszcze zanim przeszła z dziadkiem na emeryturę to jeździła częściej niż dziadek bo on pracował w kamieniołomie. Konkretnie prowadziła władka t25 niestety już go sprzedała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

A co ja dzisiaj widziałem do wsi przyjechał jakiś facet co ma 4 kombajny(przyjechał kosić na zarobek) i przywiózł dwie młode dziewczyny w busie razem z paliwem, sprężarka i jakimiś częściami, będąc na sąsiednim polu widziałem jak w maskach czyściły chłodnice, lały paliwo i te spr. Mi to sie tak chciało śmiać z tego mini serwisu :)


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jak te panie były urodziwe to ja bym z chęcią pocieszył oko :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas jeżdżą moje dwie sąsiadki :) Dzisiaj jedna z nich wjechała nam w płot...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

U mnie w okolicy jest starsza babka pseudo LAMA i jeździ po wioskach c-330. A leseczki na ciągniku to nigdy nie widziałem :) ale przyznaje, że taki widok musi być piękny :) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W sąsiedniej wiosce, koleska 30 pare lat, ma C-360 i sama gospodarzy :) Raz jak do szkoły smigalem rometem to ona gnój ładowała cyklopem ap otem jak wracałem to konczyła walać go na polu rozrzutnikiem. cieżko takiej kobiecie, sama musi zaczepic odczepić


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

moja somsiadka c 330 nieraz pyka a w sąsiedniej wsi widziałem kilka razy laske zetorem proximą i w niedziele widziałem laske 912 z balotówą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma prowadzi gospodarstwo sadownicze razem z matką. Mają ponad 30 ha. A z ciągników to John Deere i Lamborghini sadownicze i Zetorka 5340


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę jak Wy postrzegacie tą płeć piękną. Jeden facet jezdzi lepiej, drugi gorzej, tak też jest z kobitkami, nie każdej to wychodzi dobrze. Ja sama, kiedy ktoś mi zajedzie drogę a kierowcy nie widzę to mówię, że jakaś baba pojechała. Mam prawko kat B 14 lat, a od 10 lat odkąd zaczęliśmy hodowlę bydła musiałam zacząć jezdzić ciągnikami, co zresztą bardzo lubię. Jak do tej pory wszyscy w domu żyją tak więc jazda wychodzi mi całkiem niezle. Poczynając od C- 360 , przez C- 330, który towarzyszy mi przy sianokosach ( przewracanie, zgrabianie, itp. ok 30 ha łąk ), MTZ aż po Farmtraca z turem. Niestety nie mamy z mężem nikogo do pomocy w gospodarstwie, kto by wyręczył mnie w tym jeżdżeniu, tak więc jeszcze ok 9 lat będę musiała to robić ja, dopuki syn nie dorośnie, ale wtedy to też różnie. Planujemy kupić kombajn, to też będę musiała nim jezdzić bo mąż odwoziłby ziarno. Marzy mi się Agrotron ok 120km, pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

u nas jedna jezdzi codzien...esiokiem :lol: (moz jezdzi c-360 )

i jedna ze zborzem c-330 jezdzi (maz jezdzi bizonem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

U mnie dziewczyna jezdzi ursusem C-330, C-360 3p,912 podjeżdża pod zboże, bronuje. fajna dziewczyna 32lata panna <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka363    1

ja przy żniwach podjeżdżam c 330 a czasem Zetorkiem <_< ale prawka nie mam...

 

a sąsiadka śmiga lamborghini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj