Zaloguj się, aby obserwować  
pawlo16

Kobiety

Polecane posty

Ferdek07    75

U nas jest w okolicy taka stara panna, ludzie nazywają ją Babochłop, cóż siedzi z rodzicami na gospodarce i robi wszystko ciągnikiem c330 bo ma prawo jazdy na traktor, piłuje motorówką no i w ogóle wszystko na gospodarce nagina jak nornie chłop.

 

Co do dziewczyn na traktory to tylko sporadycznie podjechać czy tam z paczkami czy coś ale nigdy orać czy takie utarło sie że nie wypada żeby dziewczyna orała, a poza tym później się śmiać mogą i takie tam dlatego żaden rolnik nie pozwala w polu robić córce, znam takie co lubią pośmigać ciągnikiem, ale i takie co to nie wiedzą jak się ciągnik nazywa jaki stoi na podwórku, jak to mówią chyba ursus, chociaż nie wiem nie obchodzi mnie to.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
No to ja się muszę pochwalić jedyna kobietą jaką widziałem za sterami ciągnika jest moja babcia i mama ;] (ale tylko raz czy dwa razy bo ktoś za kierowce przy objeżdżaniu truskawek musi robić ;] bo dziadkowi czasem sie nie chce )

Przecież to jest precyzyjna robota (raczej). To kierowca powinien być doświadczony do takiej pracy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Moja mama ma prawko na T (jeszcze na A i B ), ale odkąd my (jej 3 synów) jeździmy, to rzadko ma okazję wykazać się umiejętnościami :D

Co do kwestii ogólnej - nie dyskryminując w żaden sposób płci pięknej, to nie dla nich. Sporadycznie, dla zabawy, w szczególnych przypadkach (np. wdowa chce nadal prowadzić gospodarstwo i jest zmuszona do takich działań).Ale nie jako zjawisko masowe.


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

moje 3 ciotki jezdżą nawet dobrze ale i tak ja jedze lepiej od nich:):D


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75
No to ja się muszę pochwalić jedyna kobietą jaką widziałem za sterami ciągnika jest moja babcia i mama ;] (ale tylko raz czy dwa razy bo ktoś za kierowce przy objeżdżaniu truskawek musi robić ;] bo dziadkowi czasem sie nie chce )

no to zdecyduj się tą jedyną jest babcia czy mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mnie w okolicy nie jeżdżą chyba że nie ma kto to kobieta siada i jedzie ale to tylko jak musi :D


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Przecież to jest precyzyjna robota (raczej). To kierowca powinien być doświadczony do takiej pracy.

 

No to prawda ale opielacz my mamy jedno rzędowy i trzeba go jeszcze prowadzić tak wiec kierowca trzyma sie tylko między rządkami.

 

no to zdecyduj się tą jedyną jest babcia czy mama :)

 

No dobrze to nie jedyną :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

u nas glównie chlopaki...chociaz zadko bo zadko ale zdaza sie zeby jakas babeczka prowadzila ciapka czy inne cudo techniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

U mnie we wsi akurat nie wiedziałem, ale w sąsiednich się zdarzają... Nie raz widziałem jak pewna pani ciągnęła New Hollandem 2 przyczepy ze zbożem, bo mąż akurat kosił... ;)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

u mnie ciotka jeżdzi ciągnikiem,kiedyś nawet sieczkarnią 1 rzędową kosiła,ale teraz już rzadziej jeżdzi bo ją wyręczają a jeszcze żona mojego kolegi jeżdzi , on kosił jaguarem kuku a ona z boku jezdziła z przyczepą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad92    0

widziałem jak kobieta jechała na zetorze 12145 z przyczepami po bele, a jej córka jeździła c-360(18 lat), ale jej to nie szło, mój kuzyn ma 10 lat i jeździ od niej lepiej ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

A umnie ciotka w tym roku kosila na 1biegu ale kosila talerzowała po sciernisku bronowała a czemu bo chce pokazac ze jak wujek wyjechał za granice to jej nikt nie musi pomagac tylko jak zaczeła talerzowac to talerze miala proste malo sie ze smiech nie polalem jak jej ustawilem to muwiel o robota idzie a smiesznie bylo jak mi muwila ze przy odpalonym cigniku nie da sie załrzyc wałka do kosiarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

u mnie jeździ babka i lepiej niż czasami jeden chłop co jeździ ciągnikiem cały życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ania, umie jeździć i to różnymi cudami techniki, jest to piękny widok piekna kobieta na pięknym ciągniku jak Zetor ZTS 12245 lub John Deere 7800 po prostu jest to cuddd. a jeździc to dużo jeżdza nawet moje koleżanki z klasy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

mojej mamy siostra czyli ciotka potrafi dobrze jeździć ciągnikiem, kombajnem ;) normalnie prawdziwy babo-chłop, jak byłem jeszcze mały pamiętam jak ciocia przyjeżdzała pomagać ojcu w pracach polowych, na mojej prowincji raczej żadna kobieta nie jeździ na traktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

A u mnie nie jeżdżą kobiety traktorami ;)

i bdb bo bym kompleksów nabył :)

bo kto najlepiej jeździ!!!!

MĘŻCZYŹNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

u mnie we wśi dwie kobiety prowadzą maszyny w jednym największym gospodarstwie we wśi

 

u mnie we wśi dwie kobiety prowadzą maszyny w jednym największym gospodarstwie we wśi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

U nas Kaśka córka Pana Jurka i żona jeżdżą różnymi ciągnikami


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Raz widziałem jak babcia (ok. 80 lat) jechałą 360


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

u nas takie cuda się nie zdarzają, a co dopiero wśród babć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U mnie mama u mnie jeździć :) i siostra ale siostre teraz na ciągnik wsadzić? oho jak by ona na ciągnik usiadła to na kominie bym musiał napisać taka pani sie zrobiła ;) .Mama kiedyś czasami jeździła ziemniaki zbierać czy pod paczki słomy podjeżdżała teraz ja zastępuje :D ale obrabiam całą gospodarke sam i w polu i w podwórku ;)u nas we wsi każda żona rolnika potrafi jeździć ciągnikiem :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie to rzadko spotkac ale jest jedna co jezdzi ciagnikiem a co lepsze pracuje w gminie :D hehe zona radnego a tak to moja dziewczyna jeszcze i tyle chyba ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj