franec

DF Agrofarm 410 [Połączone]

Polecane posty

mord    0

na moich hektarach to sprzęgło przez 5 lat powinno chodzić, a co on ma z elektroniki i co to za skrzynia 30x30 ?

Edytowano przez mord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31

Skrzynia to jest 15P+15T i to razy 2 bo półbiegi są:) Z elektroniki to on ma może radio hehe. Podejrzewam, że wom i blokada mechanizmu różnicowego jest załączana przez przycisk, tempomat tez pewnie ma, pompa jest też może na chipie. Zależy do czego chcesz go używać to albo jest godny uwagi albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31

Chodzi o to, że można wgrać oprogramowanie zmieniające dawke paliwa i inne parametry i będziesz miał np. agrofarma 430 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

zmiana oprogramowania za duzo nie da - gdzie to słyszałes ze z 410 zrobisz 430?

oba ciagniki maja różne turbiny, pompy wtryskowe, dodatkowo 410 nie ma intercoolera....

Edytowano przez yudin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31


Niby o 23 konie można podnieść. Wiem, wiem papier wszystko przyjmie. To jest tylko tak informacyjnie, ja się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mord    0

Która skrzynia jest lepsza 20x20 czy 30x30 bo co do komfortu to 30x30 jest lepsza bo ma półbieg w przeciwieństwie do 20x20. Jak w agrofarmach się sprawują skrzynia mechaniczna z półbiegiem i rewersem mechanicznym ? Ktoś ma coś takiego i może się wypowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Ja mam takiego typa z pod srebnego koloru i powiem tak ciągnik ok. tylko jedna wada ja mam rewers mechaniczny i co za tym idzie w parze brak siedzenia pasazera

a o ten chip to pewnie po czesci Ci chodzi o cos w stylu tempomatu przydatna rzecz a z podkreceniem mozna go podrasowac do 430 po podkreceniu pompy i dołożenia intercollera bo 410 go nie ma, a z 410 na 420 zbytnich problemów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mord    0

Temat zszedł na podnoszenie mocy a to mnie w ogóle nie interesuje, a z pozostałych postów nie wiele się dowiedziałem.

 

To warto takiego wziąść czy gadać z dealer aby wymienił skrzynię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Jak możesz to bierz\ mam takiego 100DT do ciężkiej pracy się nie nadaje absolutnie pług 3 obrotowy a 4 4x40 nie pociągnie gleba III kl.

Agregat upr siewny Unia G bez składania smigam wyważony świetnie środek ciężkości. Jak bierzesz ładowacz to ok jak nie musisz dociążyć przód lub przedni tuz inaczej nic z tego . nie ma siły. Opony 420 przód 480lub 520 tyał nie inaczej na wąskich nie kupuj. Obciązmniki 40k a nie 20k jak w standardzie i gruberem na 6 łap Mandam 9km śmiga :))

 

To zabawka a nie ciągnik ma mało mocy i w ciężkiej ziemi gliniastej słyszę jak skrzynia biegów się piłuje , wadliwe sprzęgło ale 3 tys powinno wytrzymać.

pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez explorer
      witam chce sie dowiedzieć coś na temat agrofarm 100, chodzi mi o to czy się psują
      czy części są drogie i łatwy w naprawie???
    • Przez sydney
      Co wiecie o tym ciągniku?  
    • Przez Zuro95
      Witam. Posiadam Agrofarma 420 z rewersem mechanicznym, skrzynia 20x20 bez półbiegów, od dłuższego już czasu przy wciskaniu sprzęgła słychać głośne skrzypienie najprawdopodobniej łożyska oporowego/ślizgowego, sprzęgło stawia przy tym dość mocny opór, moje pytanie brzmi czy ktoś spotkał się już z takim problemem i czy ktokolwiek zna jego rozwiązanie, bo przy dłuższej pracy można sobie faktycznie nogę zerwać.
    • Przez Wojtek026
      Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,
      a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj