Skocz do zawartości
marcin974

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

koks    23

Ziolka1224 Gratuluję pierwszego miejsca.

czaro    13

Kto był z forumowiczow i które miejsce zajeliscie? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol67893
      Witajcie.
      Chodzę ostatni rok do gimnazjum i chciałbym wybrać odpowiedni profil w liceum do studiów rolniczych ale niewiem jaką. Pomożecie mi doradzić co najlepiej. Chciałbym też aby studenci i absolwenci takiego kierunku studiów, napisali po jakiej szkole średniej skończyli studia.
    • Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Przez TheXxKamilxX
      Na początku chciałbym się dowiedzieć czy mogę  chodzić np do zawodówki rolniczej i do liceum na dzienne ?? 
      Większość szkół  (zaocznych) wymaga 17 lat mam 16 czy stanowi to większy problem bo niektóre nie mają takich wymagani? 
      Co jest wymagane przy ubieganiu się o młodego rolnika (w sensie jaka szkoła ) ??Czy nie wystarczyły by tak jak kiedyś kursy czy coś w tym stylu ???  
       -szukam zaocznego technikum lub zawodówki interesuje mnie okolica Radomia, jakieś propozycje ?? 
      Z góry dzięki za odp

• Przez xmatekx
      SIemanko!
      Mam zamiar w tym roku przystąpić do Olimpiady Wiedzy i Umiejetności ROlniczych.
      Blok agrobiznes :D

Jak sobie dobrze przygotować? Jak u was to wyglądało ?
      Pomocy !!! :D

• Przez mateuszsoja1
      Witam, juz niedługo bede stał przed wyborem szkoły po gimnazjum zastanawiam się nad:
      Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 
      http://zsckrsichow.pl/cms/37648/technik_mechanizacji_rolnictwa_i_agrotroniki

Lub Techink Budownictwa tgz "Budowlanka"

Wiem, że było mnóstwo już takich tematów ale chciałby się dowiedziec gdzie bardziej opłaca się iść i gdzie można by pracować bo skończeniu tego technikum rolniczego. Z góry dziękuje za odpowiedzi :D