marcin974

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wiur    1

A jakie eliminacje koleżankę interesują?

To wypytam kolegów ze szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To z kim tam jeszcze z piątku na sobotę balujemy? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja jutro blok Architektura Krajobrazu ;] pisze to ktoś w ogóle? :P


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też jutro biorę udział w bloku Mechanizacja Rolnictwa po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

@wiur

 XXXV czyli? Starogard Szczeciński? Dwa lata temu w Bolesławowie mieszkałeś w tym hotelu na przeciw dyskoteki? biggrin.gif Coś czuje ze się znamy;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiur    1

@wiur

 

...hm... xxxv czyyli? starogard szczeciński? dwa lata temu w bolesławowie mieszkałeś w tym hotelu na przeciw dyskoteki? :D coś czuje ze sie znamy;)

@ahme999

 

Tak mieszkałem tam, ale ja bym tego hotelem nie nazwał. No ja też coś czuję. Na XXXV edycji zająłem na centralnej pierwsze miejsce, więc możesz mnie kojarzyć, a to było w Pyrzycach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2036

Na XXXV edycji Też byłem w Pyrzycach,okręgowe w Kijanach.Bardzo miło wspominamsmile.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

@wiur: Pewnie bym skojarzył, gdybym zobaczył jakieś zdjęcie. Swoją drogą najwięcej ludzi poznałem w Bolesławowie i w Trzciance-tam był klimat... Coś niezapomnianego... wink.gif A Pyrzyce-no cóż -to był tylko konkurs. Ludzie niezbyt byli skłonni do integracji. No i te śmieszne ognisko na boisku;p Może Ty mnie skojarzysz-w zeszłym roku byłem czwarty, w Bolesławowie 6, a w Trzciance 2. Wszystko w mechanizacji.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiur    1

A ja w Pyrzycach nie poszedłem na te ognisko. Mieszkałem w poprawczaku na drugim końcu miasta i integrowaliśmy się przy jakimś strumyku a później w jednym z pokojów:)

Gdy jechaliśmy z Bolesławowa do Sopotu to ja zmieniałem dla kierowcy muzykę transmiterem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

Czekaj czekaj:D To mi coś mówi,choć twarzy dalej sobie nie mogę przypomnieć (nie jesteś takim krępym facetem, sredniego wzrostu?).
Ten dziadek był bardziej niż za***isty, okulary z denek butelek, ruszanie z czwartego biegu, cięcie każdego zakrętu... I ta jego niezapomniana mina, jak w głośnikach zaczęły lecieć jakie dziwne rytmy :P Działo się...  Żałuję że już nie da się tego powtórzyć. Musze się wkręcić na Olimpiadę Młodych Producentów. Nawet na studiach nie ma takiego klimatu jak na tych corocznych zjazdach.


Kawał historii...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Hej chłopaki! Ja też byłem na finałach w Pyrzycach!!! :P tyle tylko że pare latek wczesniej. Dokładnie nie pamietam ale to chyba był 29 finał(2001). Nie jestem pewien. :blink: Ja startowałem w bloku produkcji roślinnej. ogolnie to finał był w stargardzie ale nas zakwaterowali w internacie w Pyrzycach. Oj było wesoło;mielismy ognisko zapoznawcze na boisku, na poczatku bylo drętwo, no ale po kilku głebszych to sie zaczęło podbijac do miejscowych dziewuszek z TżGD czy TTZ.Wyrwałem taką Agnieszke poszlismy na miasto, ona miejscowa to sie troszke zwiedziło w nocy, tylko że jak wracałem to internat zamkniety :o a ogrodznie wysokie no to ja górą. kolejny problem babka nie chciała mnie wpuscic bo bylo grubo po polnocy. wydarła sie ale wpuscila :D A najlepsze to ze pod prysznicem była juz tylko zimna woda,jakos dałem rade B) Oj bylo wesoło po praktycznych nie liczylem na jakies rewelacyjne miejsce, sam awans na centralne wydawal sie sukcesem, a tu niespodzianka 3 miejsce :blink: :rolleyes: było super. wszystkich zachecam do brania udziału naprawde warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiur    1

czekaj czekaj:D to mi coś mówi;p choć twarzy dalej sobie nie mogę przypomnieć (nie jesteś takim krępym facetem, sredniego wzrostu?).

ten dziadek był bardziej niż za***isty, okulary z denek butelek, ruszanie z czwartego biegu, cięcie każdego zakrętu... i ta jego niezapomniana mina jak w głośnikach zaczęły lecieć jakie dziwne rytmy.;p działo się... załuję że już nie da sie tego powtórzyć. musze sie wkręcić na olimpiadę młodeych producentów. nawet na studiach nie ma takiego klimatu jak na tych corocznych zjazdach.

 

 

...kawał historii...

No ten koleś wymiatał. A ten facet krępy średniego wzrostu, to był kolega ze szkoły.

http://www.pyrzyce.pl/asp/galeria/110607_owiur/dsc01753-1.jpg

masz tu link do zdjęcia ze mną, może Ci coś przypomni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

Twarz znajoma, ale bliższego kontaktu nie mieliśmy. Summa sumarum z samej mechanizacji było nas 40 osób, razy 7 bloków... No ale jak już wrzucamy... http://lubiejewo.republika.pl/foto/foto_10_11/owiur_rej/09.jpg lub http://lubiejewo.republika.pl/foto/foto_09_10/stypendium/01.jpg wink.gif Co myślicie, żeby zorganizować kiedyś jakieś spotkanie OWiUR'owców?? Fajnie byłoby znów spotkać ludzi którzy tworzyli ten niezapomniany iniepowtarzalny klimat olimpiad;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ha blok architektura krajobrazu ;] Udało się przejść szkolny i dostać się do kolejnego etapu ;]


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiur    1

hehe-no twarz znajoma, ale bliższego kontaktu nie mieliśmy. summa sumarum z samej mechany było nas 40 osób, razy 7 bloków... no ale jak już wrzucamy... http://lubiejewo.republika.pl/foto/foto_10_11/owiur_rej/09.jpg lub http://lubiejewo.republika.pl/foto/foto_09_10/stypendium/01.jpg ;) co myslicie, żeby zorganizować kiedys jakieś spotkanie owiurowców?? fajnie byłoby znów spotkać ludzi którzy tworzyli ten niezapomniany iniepowtarzalny klimat olimpiad;)

Spotkanie owiurowców :D Czemu nie? Ja jestem jak najbardziej za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitti    1

Panowie czy tym pokojem przypadkiem nie było 213 ;p i litry cytrynówki? chodzi o Pyrzyce i ten poprawczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też byłem w Pyrzycach. produkcja zwierzęca- nie poszło mi za specjalnie, ale w tym roku rewanż. :rolleyes: Z chłopakami z Łowicza się piło laugh.gif 47 puszek po carlsbergu wynieśliśmy biggrin.gif Fajna sprawa.


Już pisałem etap szkolny, na razie test-był banalny. Jutro praktyka, podobno też banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj