Skocz do zawartości
gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

klama    4

kpk2.th.jpg

Takie coś dla was wymodziłem ;) Mam nadzieje że się spodoba :) Od podstaw moje tylko ciągnik @gregoriusa za co mu dziękuje :)

Jeśli macie jakieś zastrzeżenie lub chcecie bym coś zmienił to piszcie :)

LOST    7

Zebranie Zarządu KPK Kumurun Team zostało wstrzymane do odwołania z powodu wybierania nowego zarządu.

Edytowano przez LOST

Wiadomość z agroFakt.pl

CaseJX90    0

Witam posiadam Pronara 82A takze to tez kumurun prosze o pozytywne rozpatrzenie wniosku haha i pozdrawiam całą radę nadzorczą :rolleyes:

LOST    7

Możecie wstąpić w nasze progi, jednak musicie wiernie wspierać KPK Kumurun Team.

UrsusCzesio    304

na to logo Belarusa jeszcze gwiazdke dajcie jako symbol żołyndzia :lol:

Edytowano przez UrsusCzesio

castor    0

To jak można to mnie też dopiszcie w końcu już u nas 32 lata dzielnie służy T-25A :D

gregorius    123

Jest takie małe zapytanko. Kto chciał by być w zarządzie KPK?? Są jacyś chętni? bo robimy tak jakby wybory

LOST    7

@Bizonlove i @castor jesteście już w naszym Klubie KPK Kumurun Team, jednak tak jak wszyscy członkowie tegoż klubu musicie mieć w podpisie(lub widocznym miejscu) nasze logo ''KPK Kumurun Team".

damian1992    72

Jest takie małe zapytanko. Kto chciał by być w zarządzie KPK?? Są jacyś chętni? bo robimy tak jakby wybory

Ja bym mógł przyjąc taką odpowiedzialnośc :P

Piotruniu25    1059

Zarząd powinien wybrać osoby które są najdłużej stażem w naszym wspaniałym klubie KPK jak np:Czesio,klama.

Edytowano przez Piotruniu25

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super