Skocz do zawartości
gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

Indiana    7

Panowie @SZYMANOX i @yahooo777- obaj macie rację. Najlepszym rozwiązaniem jest dociążenie Belarusa.

yahooo777    698

Jeżeli teoria ma wziąść górę nad praktyką to powinno sie najlepiej ugniatać na kołach międzyrzędowych xP

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    376

Dokładnie międzyrzędzia będą najlepsze :D Tylko cy zastanawialiście się ile czasu by zajęło ugniatanie na takich kółkach ? :lol: :lol:

Indiana    7

Pryzma by wygladala jak po przednich kolach c360 po przejezdzie na wstecznym- koleiny niemilosierne, mimo ze pryzma twarda, a potem woda na folii tworzyłby sie kałuże. Zima, lód, dziurka w folii i witaj o pleśni przebrzydła.

yahooo777    698

No właśnie, dlatego dla mnie szersze opony w ciągniku który ugniata mają zastosowanie, chociażby nawet przy wciąganiu rozrzutnika na pryzme, więc jak już pisałem, teoria to jedno a praktyka drugie;]

SZYMANOX    376

Indiana-Bez przesady ... ;)

yahooo777-Teoretycznie masz racje ,ale zależy do czego te opony założysz .

Ludzie omijajcie serwisy jak najdalej ;[

SZYMANOX    376

Dlaczego omijać ? Bo w serwisach są zazwyczaj chu** po zawodówkach [przynajmniej u mnie ] .

Karol323    68

Panowie Mój Kumurun ostał zgłoszony do wpadki Tygodnia jako chyba jedyny Kumurun na AF mogę mieć Wpadkę Tygodnia może jeden też jest na wpadke tego dokładnie nie wiem :)

Więc panowie wiecie co robić :) ( z góry Dziękuje :) )

Uziu92    1411

uuu kto tyle przepije ? :lol:

p.s co tam panowie u was slychac ? jak kumuruny ? moj w snie zimowym

SZYMANOX    376

Mój mtz dostał wczoraj audio ,poza tym jeszcze nawet działa :P

Ojciec dyrektor na pewno czuwa nad naszym elitarnym klubem :D :lol:

Jackassiu    50

A ja mam do Was takie pytanko, pod co podłączyliście swoje radyjka? Jestem na etapie kompletowania sprzętu i powoli trzeba go będzie uruchamiać ;)

Uziu92    1411

u mnie juz kable byly wyprowadzone "+" czerwony i " -" czarny i wtyczka od anteny :) tylko trzeba bylo pokombinowac z radiem bo jest zasilane na euro kostke na 4 kabelki ( masa , plus po stacyjce, plus z aku<podtrzymanie>, podswietlenie) ja wszystkie zasilajace dalem pod plus z ciagnika i dziala radio ma swoj bezpiecznik jak i rowniez w ciagniku jest bezpiecznik od radia i zapalniczki wiec nic nie powinno sie spalic jezeli nie masz wyprowadzonej instalacji to najlepiej z aku prosto pociagnac przez bezpiecznik lub ze stacyjki z zasilania ale wtedy bedzie dzialalo tylko jak bedzie kluczyk

Edytowano przez Uziu92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?