Skocz do zawartości
gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

LOST    7

Witamy, w KPK! Dopisz w podpisie lub w zainteresowaniach '' KPK Kumurun Team''. Jak się maszynki sprawują?

kuba55    432

to i ja sie do dolacze mamy mtz z 88 roku , super maszyna chodzi z turem i innymi maszynami

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    376

Żyjecie jeszcze komuruniści ? B) Jak tam wasze sprzęty ? :P Piszcie bo cisza jak w klubie john deera :lol: :lol: :lol:

Uziu92    1410

ostatnio z kolega jezdzilem po belarusa 820 na krzyzaku B) a tak to spoko mtz chodzi :rolleyes:

a moze jakies potkanie KPK na czacie?

moze w piatek ?

SZYMANOX    376

U mnie tez spoko B) Maszyna chodzi luksus już 120h na stukane B) Co do spotkania to niech się inni wypowiedzą...mi pasuje :)

LOST    7

No ja tez byłbym za, tylko o której godzinie?

Edytowano przez LOST

Uziu92    1410

dzis juz piatek a tu nikogo oprocz nas 3 nie widac :(

moze ktos jeszcze do 20 wejdzie i przeczyta o spotkaniu na czacie :)

Karol323    68

Ulala jak cicho :| Jak tam panowie kumuruny chodzą ? Ciężki czas dla nich orka zimowa B) U mnie odpoczywa ii czeka na sen zimowy :D

Uziu92    1410

mojego natomiast czeka jeszcze przywiezienie podkladu spod pieczarek przed zima ale narazie odpoczywa wczoraj wykonywal ostatnia prace polowa agregatem :)

SZYMANOX    376

klama-Zmieni się na lepsze jak tą kabinę wymienisz na dużą ;)

Mój komurun pracuje nad ostatnia kiszonką, a potem będzie opitalanie :P

klama    4

Nie wymienie :D Ona taka przytulna i fajna jest :D Przyzwyczaiłem sie do niej a wydatki ważniejsze od tej kabiny są :) Więc zostaje.

Karol323    68

Nie no Dobrze wygląda ten MTZ :D tuning kabina i jeszcze czego ją zmieniać ;P U mnie Jumzio ugniatał kukuraze i dobrze wgniatał kuku jak na wąskich oponkach ii bela z tyłu na dociążenie :) Ale smiechu było co nie miara :lol:

yahooo777    698

Świątek piątek czy niedziela, MTZ zapierdziela :lol: belarus w trakcie kończenia orki, a MTZ z turem jako dźwig ostatnio robi, co nawet dobrze mu wychodzi;] zastanawia mnie jedno-one są aż tak dobrze wyważone że nie potrzebują balastu na tyle przy pracy w turze czy jak dotąd nie obciążyliśmy go dostatecznie?

SZYMANOX    376

Co do ugniatania qq komurunem to ugniata sie świetnie ,ale wysoko osadzona kabina /siedzenie to jednym słowem masakra :),jednak miema to jak stary poczciwy fiat :D

yahooo777    698

Masy ma jednak troche więc do ugniatania zły nie jest, szerokie lacze i krzyżakowy most też ułatwiają życie;)

SZYMANOX    376

To są plusy,ale tak jak już pisałem wysoko osadzona kabina /siedzenie,jest do bani ,ale idzie się przyzwyczaić,najgorszy pierwszy raz a potem to już jakoś do się wytrzymać ;) Jak wjeżdżałem pierwszy raz to była masakra ,miałem wrażenie że zaraz się przewróci.Nawiasem ciekawe przy jakim przechyle MTZ-y się przewracają? :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez Lukash3060
      Przekopałem forum ale nic nie znalazłem w podobnym temacie
      A więc, jak myślicie - na co warto teraz postawić z stosunkowo małym kapitałem ( ok. 20tyś zł) ? Co na wsi może być opłacalne ? Mam 30 ha gospodarstwo ale rodzice świetnie sobie radzą bez pomocy i zastanawiam się nad jakąś działalnością. Pracowałem 3 lata w dużym gospodarstwie jako operator a potem jako kierownik, mam wiedzę w temacie upraw i hodowli bydła mlecznego  Rozważyłem już chyba wszystko i nic nie przychodzi mi do głowy  
    • Przez piotr6340
      To są filmy, które pokazują, jak piękne są maszyny  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=65M3I0CKFXs

http://www.youtube.com/watch?v=xv8Z0expUjs&NR

http://www.youtube.com/watch?v=qot3JNGqKdQ...related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QTLlvdCnKLs&NR

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd?