gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yahooo777    1283

Jak sie chce to wszystko można;) perfidnie wywrotne to one nie są ale dla chcącego nic trudnego :P


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

no to czekamy az ktos ruska polozy i nam powie co trzeba zrobic i jaki kat :D

oczywiscie nikomu tego nie zycze :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Miesiąc temu znajomy zetora 7340 położył na pryzmie z kukurydzą, bok sie obsunął i dużo już nie było trzeba do szczęścia, na szczęście nic sie nie stało, belarusy mają duży rozstaw osi, bynajmniej ja tak uważam, ogólnie tur przyczynia sie do zachwiania stabilności ciągnika


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11

Jak sie chce to wszystko można;) perfidnie wywrotne to one nie są ale dla chcącego nic trudnego :P

 

Dokładnie :lol: brat ostatnio w robocie prostował Pronara koleś szybko jechał skręcił i pronar się położył cała kabina pogięta

Edytowano przez tomek30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

no to czekamy az ktos ruska polozy i nam powie co trzeba zrobic i jaki kat :D

oczywiscie nikomu tego nie zycze :mellow:

 

ojciec położył na bok ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Kierowca się pewnie po obijał <_< Rusek cały ? ;) Panie prezesie to jaki kat był ? :D




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

nic nikomu się nie stało, tylko na ojca pokrzyczałem, koszty ok 100 zł leżał na boku a szyba żadna się nie stłukła ;) a kąt uj wie, jeździł ojciec wzdłuż pryzmy i za blisko krawędzi podjechał i jebut...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

lusterko lampa robocza tylna, uchwyt do lusterka, uchwyt do wchodzenia i pogięty błotnik, no i 2 godzinne prostowanie kabiny


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Heh ;) Ciesz się że to rusek a nie jakiś zachód, bo do tej stówki byś musiał dodać ze dwa zera albo jeszcze więcej ..... :D




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Grunt by kabina była. Znajomy dwa lata temu podjechał c360 bez kabiny zbyt blisko krawedzi pryzmy z kukurydzy. Ciągnik wyładował kołami do góry; stał na oparciu siedzenia. Miednica połamana. "Liże się" do dziś.

 

Ciągnik może się przewrócić na pryzmie chyba tylko w dwóch wariantach- jazda wzdłuż krawędzi, i dobijanie stromych boków przez najezdzanie przednim mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Trzeba mieć ''równo pod sufitem''przede wszystkim i nie używać hamulca przy jeździe do tyłu w poprzek kopca,dojeżdżać do boków przodem a nie tyłem ,przy jeździe wzdłuż zachować z 60 cm dostępu do krawędzi.Nie wspominając już o jeździe z otwartymi/zdjętymi drzwiami,a jazda bez pałąka ochronnego lub bez kabiny to samobójstwo ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

No jeśli ktoś ujeżdża tylko raz na koniec i ściany boczne są pionowe ,to i metr będzie mało .. ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Tylko ile ta skrzynia pociągnie ,o sprzęgle i przednim moście nie wspominając ;) Ten MTZ to wersja tractor pulling :P




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

WTF?! Takim można było by już ugniatać panowie xP i chyba tylko ugniatać;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Ugniatać ? :blink: Co ty człowieku mówisz ?Do ugniatania musi byś jak najwiekszy nacisk na cm2 ,na chłopski rozum- im węższe lacze tym lepiej ,więc przemyśl swoja wypowiedź ;) Takim to można po wodzie jeździć :lol:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Teoretycznie masz racje, ale im szersza opona na ciągniku podczas ugniatania tym ładniej pryzma wygląda. Mimo że MTZ ma węższe lacze od belarusa to i tak po belarusie jest lepszy efekt na pryzmie.


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Zgadzam się wizualny jest lepszy,ale co do ugniatania to mtz jest lepszy ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Teoria i praktyka nie zawsze idzie w parze;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj