gregorius

Klub Posiadaczy Kumurunów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregorius    123

liczy sie liczy witamy w KPK w sygnaturkach i podpisach umieśccie odpowiednie hasło ;)

 

 

no koledzy dziś libacja na czacie szykujcie się będzie wesoło ;)

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

O właśnie zebranie odwołane ?Hasło do mnie nie doszło .Pokoju na czacie nie było :blink: Co jest ?? :huh: :huh:




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało ludu i brak hasła? Jakieś powody?

Sekretarzu wypisz @mlodyrolnik2 z listu Kumurunistów...

czemu towarzyszu Farmer chcesz mnie usunac z partyji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo towarzysz Tomek nie ma takiego Kumuruna, a co więc obrażał jego imię na chacie. Swoją drogą czemu teraz nie wchodzisz?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Towarzysze, szczerze przepraszam, że nie wypełniłem swojego zadania jak należy, lecz nie wykonałem tego z powodów technicznych (brak internetu), i w tym miejscu obiecuję, że zapobiegnę takim sytuacją, aby na przyszłość nie takiego się nie zdarzyło. Jeszcze raz bardzo przepraszam.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Zapraszamy! Chlebem i solą witamy!

Spotkanie dla wszystkich członków KPK Kumurun Team zostało przeniesione na najbliższy piątek tego miesiąca 2011r i odbędzie się o godzinie 20.00, Hasło zostanie rozesłane do każdego. Przepraszam za utrudnienia.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tośmy się Kumuruniście nie spisali. Czy mógłbym sie od Was dowiedzieć dlaczego taka mała frekwencja? Niech ja tylko na następnym spotkaniu tyle głów zobaczę! Czas spotkań Wam nie pasuje, nie chce Wam się a może coś innego? Mam nadzieję, że wyjaśnimy sprawę...

Prócz zarządu byli: @MFJD, @TTjarek, @JanekJelonek, @Wojtek0515, @Piotruniu25, @Pawel250. Za przybycie serdeczne dziękuję. :)

Edytowano przez FarmerF10244C1

KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Spotkanie członków KPK Kumurun Team zostało przeniesione na piątek 11 marca 2011r y powodu zbyt małej liczby członków, hasło to samo, godzina 20.30.

 

Ogłoszenie

 

Zarząd KPK szuka chętnych do wykonania herbu KPK, technika dowolna, chętnych proszę o zgaszanie się pod tym postem.

 

 

 

FarmerF10244C1 na spotkanie przybył jeszcze członek @Uziu92 , który jest usprawiedliwiony awarią internetu w godzinach od ok 17.00 do 22.18.

 

Sekretarz


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

cc6a521e62b3ab3cm.jpg

 

Na razie zrobiłem takie. No i już wiem że się resetuję komp gdy pracuje na gimpie więc nie wiem czy zrobię jeszcze jakieś inne :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

To tak: zebranie ogólne (dla tych co chcą sobie jeszcze pogadać w gronie innych z KPK) zacznie się o 19.40 a zebranie treściwe o 20.00(sprawy organizacyjne, itp.).


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało ludu i brak hasła? Jakieś powody?

Sekretarzu wypisz @mlodyrolnik2 z listu Kumurunistów...

bo w celi nie mamy internetu... tylko raz na jakis czas za dobre sprawowanie mozemy do sali informatycznej pojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Przypominam o jutrzejszym zebraniu o godzinie 19.40(specjalnie dla tych, którzy chcą sobie pogadać z innymi Kumurunistami) a o 20.00 zacznie się zebranie właściwe(sprawy organizacyjne).

Każdy z was dostał już stałe hasło, czyli na razie nie będzie zmieniane jak do tej pory.

Zapraszamy! (ew. pytania pisać w temacie, lub do zarządu)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jesteśmy wstrząśnięci podejściem członków do KPK! Na spotkaniu byli tylko:

@Piotruniu25

@TTjarek

@Karol323

@Pawel250

@Uziu92

@FarmerF10244C1

@JanekJelonek

@xsc

@damian1992

Jeśli będzie tak dalej to KPK zbliża się do ostateczności...

Edytowano przez LOST

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek123    0

Z okazji urodzin Naszego Prezesa cały zarząd i członkowie życzą zdrowia pomyślności oraz radości i bezawaryjności

 

Pozdrawiamy:

KPK Kurumun Team


KPK Kumurun Team - zastępca Prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Dołączam sie do życzeń i przepraszam za nie obecność, ale niestety na śmierć zapomniałem o zebraniu :(


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Ja mam Belarusa 820 to też MMZ. Mogę należeć?


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Jesteśmy wstrząśnięci podejściem członków do KPK! Na spotkaniu byli tylko:

@Piotruniu25

@TTjarek

@Karol323

@Pawel250

@Uziu92

@FarmerF10244C1

@JanekJelonek

@xsc

@damian1992

Jeśli będzie tak dalej to KPK zbliża się do ostateczności...

no nie wiem jak reszta posiadaczy MTZ/Belarus/Jumz ale to i tak sporo ludzi szczególnie że:

 

Przypominam o jutrzejszym zebraniu o godzinie 19.40(specjalnie dla tych, którzy chcą sobie pogadać z innymi Kumurunistami) a o 20.00 zacznie się zebranie właściwe(sprawy organizacyjne)....

No nie wiem jak wy ale to pora dobranocki, kładzenia (a raczej próby kładzenia) dzieciaków spać, wyjazdu do dziewczyny itp ;)

 

A tak poważnie - robota się w polu zaczęła, naprawy tego co po zimie się rozwaliło jak np drogi, podwórka itp i ludzie nie wyrabiają się z czasem.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikita, z tego co mi wiadomo ludzie byli wcześniej powiadamiani. A to było ponad miesiąc temu. Sam nie wiem czy dalsze kumurunowanie ma sens, niby jest a tak na prawdę nigdzie Nas nie ma. Jest naprawdę źle z KPK.

Edytowano przez FarmerF10244C1

KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

no ja też dostałem info o posiedzeniu, pass.

Co z tego jak pokrywa mi się to z zebraniami OSP, robotą, gospodarstwem (remont przyczepy) lub po prostu odwiedzinami u pewnej osoby. Z czegoś trzeba w życiu zrezygnować.

 

Popatrz na statystyki roczne AF.pl. Zimą jest dużo postów itp, przychodzi wiosna i się wszystko zmienia i do jesieni wiele się nie dzieje, dopiero jak dzień się krótszy robi i zimo to ludzi przybywa.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

U mnie to samo w ,piątki wieczorem albo mam obowiązki związane z gospodarstwem lub inne pierdoły <_<

Proponuję :

-Zebrania KPK organizować np.w niedziele o godzinie 15.00 lub wieczorem ,ponieważ niedziela jest dniem w którym jest najwięcej czasu.

-Wprowadzić obowiązek umieszczania pod zdjęciami komurunów w opisie np.link do naszego klubu by nas było coraz więcej .

Co wy na to ?Proszę zarząd opinie na temat mojego pomysłu .Pozdr B)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj