lopol92

Deutz-Fahr Agrotron 6.05

Polecane posty

lopol92    1

witam

 

mam na oku ciągnik Deutz Fahr Agrotron 6.05 z 97r za dobre pieniądze. ciągnik ma 6000mth

 

znam się trochę na mechanice ale nie mam żadnych informacji o tym ciągniku

 

proszę o opinie, koszta eksploatacji, nie wiem w jaki sposób działa skrzynia biegów w tym traktorze i inne informacje. Cokolwiek wiesz o nim NAPISZ!!!

 

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

W okolicy gościu ma takiego od 3 lat zamienił 5letniego Pronara 1025 na niego i zadowolony kilka miesięcy temu kupił nowego Agrotrona K610

 

Konkretnie to o jaką chodzi bo chyba było 2 rodzaje

-typu PowerShift z ElektroHydraulicznym rewersem

-mechaniczna bez rewersu.

 

Tu masz dane tech:

http://www.konedata.net/Traktorit/dfAgrotron6.htm


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A sądzicie o Agrotron 135 MK3 z 2002 r.Czy można podnieść moc na 160 km w nim.Jak one się sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam taki traktor, jak kupisz w dobrym stanie to będzie się bardzo dobrze sprawował. Na 160km nie wiem czy można podnieść ale na 150 napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Agrotrona 135 można podnieść nawet po 200 KM (tak zrobił wujek na wiosnę). Ale wszystko zależy od tego co ten ciągnik już przeszedł i ile nakręcił bo powyżej pewnych przebiegów firmy się już nie podejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Znajomy ma agrostra 170 km i teraz kupił JD 6900 który ma chyba 140km. Mówi że DF w lekkich robotach mniej pali.

Ten agrotron ma 4800 mth.Z tego co czytałem to ma ten sam silnik tylko mocą się różni.Dzwoniłem do takiej firmy ale nie odpowiedzieli mi jednoznacznie ,muszą trochę poszukać. Czy on ma CR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

A wiecie może czyte agrotrony z rocznika 97' mają oddzielny olej na skrzynie i hydraulike, czy wszystko jest razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na jakiej zasadzie można podnieść moc w Agrotronie MK3 135 na 150-160 km.Tylko prze regulować pompę czy coś jeszcze.Czy jest to CR sterowany elektronicznie

Ciągnik ma 7500MTH niby a jest z 2002 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Już o to pytałeś, nie ma CR, mechanicznej regulacji pomp tez nie ma. Moc można podnieść tylko programem sterującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Gość coś jednak ściemnia albo nie do końca wie co ma.Bo powiedział że ma zwykłą pompę i tylko się podkręca śrubę.A w 44 tuning nie do końca mi mogli odpowiedzieć.Podnosili moc ale z 2003 roku ale nie pamiętał dokładnie jak.

No to teraz wiem coś więcej.

j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Po pierwsze to nie ma jednej pompy tylko 6 jedno sekcyjnych i śrubką nic tam nie podkręcisz. Firmy tunerskie, które nie bardzo mają pojęcie w temacie też sobie odpuść. Najlepszym rozwiązaniem było by wgranie programu (przez kumatego serwisanta) ze 150 lub 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj