Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Haki CBM 2S

Witam :) Mam taki problem w swoim MF a mianowice przy skręcie z rozrzutnikiem zapomniałem podnieść ramion TUZ-u do góry i niestety w lewym ramieniu urwało mi sie ten haczyk który pociąga sie aby odblokować kule,i teraz pytanie czy lepiej Kupić Hak CBM oryginalny i odspawac tamten i wspawać nowy czy lepiej opłaca sie kupić całe takie ramie oryginalne i jaki by był koszt takiego ramienia :) a może macie jakieś inne pomysły jak dorobić by taki haczyk aby odblokować kulke ,bo to ramie jest mało co zużyte <_<

i czy np taki CBM by podszedł http://allegro.pl/nowy-hak-dolnego-zawieszenia-firmy-cbm-i1269180699.html#gallery

Prosze o odpowiedzi z góry dziękuje :blink:


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupić sam zestaw naprawczy do haka niż cały hak i później spawać??

ja teraz muszę kupić właśnie 2 takie haki bo przerabiam przy zetorze na agrohaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

odradzam bumax - dorabiali mi całe cięgna/belki - zrobili ładnie ale co ja się naczekałem - szkoda gadać.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Też mi się zdarzyło tak ułamać zabezpieczenie to ale rozebrałem , pospawałem i gra.Cena całego ramienia z hakiem do mego MFa to 3tyś także raczej odpada wymiana za takiej bzdury.Te zabezpieczenie się wyjmuje choć trochę trzeba posiedzieć przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

zestaw naprawczy widziałem w sklepie internetowym GRENE.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj