Skocz do zawartości
rolnikus

Nawożenie dolistne zbóż

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    106

Miałem stary foliq, to w sklepie powiedziano mi, laczylem go z siarczanem, mocznikiem, stabilanem i fungicydami, ze jezeli do tej mieszanki sam foliq to pełną dawka, a jak daje jeszcze, w moim przypadku, plonvit to dawki obu na pol.

Napisano (edytowany)

Witam, czy stosował ktoś poniższy plan nawożenia firmy "InterMag" w pszenżycie ozimym?? Szczególnie interesuję mnie wasza opinia na tema zabiegu jesienią oraz terminy wykonywania zabiegów. Oraz w jakich proporcjach dodawać do zabiegów wiosennych mocznika?? 

(Jesienią planowałem zastosować PlonVit Zboża a wiosną PlonVit Opty) 

Czy może polecicie inne odżywki?? Insol jest godny uwagi?

o_r_5420.jpg

Edytowano przez SebastianBardziski

foxix    0

Witam, czy stosował ktoś poniższy plan nawożenia firmy "InterMag" w pszenżycie ozimym?? Szczególnie interesuję mnie wasza opinia na tema zabiegu jesienią oraz terminy wykonywania zabiegów. Oraz w jakich proporcjach dodawać do zabiegów wiosennych mocznika?? 

(Jesienią planowałem zastosować PlonVit Zboża a wiosną PlonVit Opty) 

Czy może polecicie inne odżywki?? Insol jest godny uwagi?

o_r_5420.jpg

Patrząc na ich stronę, widzę, że to sole głównie. Czyli tani w produkcji produkt, w ładnym opakowaniu. Jest tam azot, czyli się po tym zazieleni nieco, "będziesz Pan zadowolony". Wszystko zależy, czego się spodziewasz, chcesz popryskać czymś nalistnie i są u Ciebie warunki pogodowe i glebowe ok, to wystarczy. Ja jużkilka postów temu gdzieś pisałem, że z soli się wyleczyłem. Ale, każdy z nas ma swoje doświadczenia, wiedzę, możliwości finansowe. trzeba z rozwagą patrzeć. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się