Lukaszjarm

zwrot kasy za rozbita szybe w ciagniku z ubezpieczenia AC

Polecane posty

Lukaszjarm    4

witam jak w temacie chcialbym sie dowiedziec jak dostac zwrot z ubezpieczenia AC za rozbita szybe .

no i czy pozniej nie bede mial wiekszej składki ubezpieczenia ??za ten zwrot

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

zgłaszasz szkode do ubezpieczyciela on wycenia i załatwione. Przy braku sprawcy najprawdopodobniej cos z ulgi zabiorąale najlepiej sam zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

szyba będzie się mieściła w przedziale do 2 tys zł a do takich kwot nawet żaczoznawca nie przyjeżdza dzwonisz zgłaszasz podajesz cenę a później musisz im przedstawić faktórę może i coś ze zniżek zabiorą ale przy takiej szkodzie w porównaniu do wartości maszyntyn nie będzie to dużo tak było w kilku przypadkach tak jak ja sprzedawałem szyby do podobnych sytuacji i ludzie mówili tak właśnie ale to może być też kwestia ubezpieczyciela bo każdy moze podejść inaczej do tematu wieć zadzwoń i zapytaj


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

pytanie - gdzie miałeś ubezpieczone?

W PZU jest np AutoSZYBA czy jak to się zwie i z tego to robią. Nie wiem jak jest u innych ubezpieczycieli.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja miałem w PZU Auto szybę na 1 tyś zł i pękła mi z przodu,to na telefon załatwiłem.Dopłaciłem 30 zł że do domu przyjechali i zmienili.A szyba 850 zł.Aż się zdziwiłem.To jest ubezpieczenie dodatkowe bez AC 50 zł za 1 tyś.A z AC 25 zł za 1 tyś.Suma ubezpieczenia zależy od ciebie.I nie jadą ci po zniżkach

Najciekawsze jest to że nie muszą robić zdjęć jak ubezpieczasz.

Tak więc jak szyba pękła lub rozsypała się idź ubezpiecz szyby,na np 2-3 tyś,a po tygodniu zgłoś że ci pękła.

Przyjadą zmienią i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie AC ciągnika nowego wartego ok. 170tyś netto? Bo jestem zielony w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

szybe kupilemi zmienilem za 200 zl i nie zawracalem sobie glowy z AC .

teraz zaplacilem skladke AC OC NW i assistans wartosc ciagnika 119.500 zł zaplacilem 400 zl na caly rok

w HDI asekuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj