Zaloguj się, aby obserwować  
pawelek1993

Jaki ciągnik na 4ha?

Polecane posty

andrzej2110    535

MF dobry by był tylko czy za 20 000 znajdzież w dobrym stanie?? Może ten 235 .


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

JA bym ci proponował Ursusa C-360. Za 20 tyś to kupisz " lalkę " i 87r. Na 4-5 ha akurat ci wystarczy albo też może być Ursus C-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Moim skromnym zdaniem to Zetor 5011 był by najbardziej odpowiedni, ponieważ w polu sobie wszystko zrobi w czasie i będzie mógł jeszcze jechać na usługę(sam na siebie zarobi) i jest w nim najwjększy komfort. "5 ha to prawdziwe pole do popisu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

kup ursusa 360


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

KOMORT... A SPALANIE????????????????????


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2243

A myslisz ze 360 to tak mało pali!!!!!hehe w zyciu bym nie kupił 360.Wolałbym 5011.Sam miałem do wybory 360 czy 7011 i wybrałem 7011 i nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie ma ciągników na wode...coś za coś.troche większe spalanie i większy komfort mniejsze spalania mniejszy komfort...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, żeby był dość silny i komfortowy. A na spalaniu mi nie zależy, bo ja nie płace za paliwo

jakto nieplacisz za paliwo :)


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jak nie płacisz za paliwo to daj mi z 1000l ON :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

I mi tak ze 2000 l, nawet przyjade, odbiore i jeszcze flaszke ode mnie dostaniesz :)

 

Ja bym wybrał na Twoim miejscu MF 255 albo Zetora 5011. Pierwszy najmniej pali a drugi jest najbardziej komfotrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Bierz zetora komfort!! a poza tym to wszystkie roboty w czasie wykonane :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

na takim areale to nawet koniem się wyrobi. ja bym postawił na MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

na 4 ha wystarczy ci c-330, mało pali i mało się psuje ale jak już się zepsuje to wszędzie kupisz do niego części.


Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu2    0

oczywiście zetora 5011. ma największy komfort, nie pali za dużo, ma duży uciąg. wiem, bo jeżdże 7011 i 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek1993    0

330 jest fajne, ale teraz myśle, że jakbym już kupował to na kilkanaście lat to chyba lepiej dołożyć troche i kupić jednak MF255 lub Zetora 5011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Młodyoporowiec
      Witam w ciągu 3-4lat chce rozpocząć gospodarstwo mam starą obore (12 sztuk) na uwięziówce. Posiadam 8 ha na własność i jest szansa na 20 ha dzierżaw na dobrych warunkach jedenaście hektarów jest oddalone na 10 km  a 9ha 300m od gospodarstwa. Wracając z budynków mam tylko tą obore oraz mały magazyn na zboże okokło 50 t tam zmieszcze .Mam tylko ciapka więc maszyny wszystkie do kupienia myśle o 912 gdyż budżet ograniczony gospodarstwo nie ma być źródłem utrzymania myśle że na ciągnik i maszyny starczy około 70-80 tys a wiec tak co warto produkować na tych 30 ha bydło roślinność a może np. gęsi mam jeszcze 5 ha  łąk 4 km od domu chciał bym w przyszłości sie utrzymać z tego gospodarstwa czy 912 będzie wystarczające ?
    • Przez r10tomek
      Witam:)
      Planuje kupić nowy ciągnik na około 50ha.
      Mam mały problem ponieważ nie wiem jaki ciągnik wybrać! Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie czyli będzie pracował z pługiem przyczepa do sianokiszonek uprawa ziemi oraz transport. Jaki byście radzili 4 czy 6 cylindrowy i z jaką skrzynią bezstopniową czy zwykłą? Proszę o wasze wypowiedzi pozdrawiam. W gospodarstwie są jeszcze inne 4 ciągniki ( Ursus 1224, Zetor 8111, Ursus C-360 i C330)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj