Gość

Farmer - nowe modele F3 (61 i 66KM) i F5 (112KM I 120KM) [Połączone]

Polecane posty

Gość   
Gość

Na stronie Farmera pojawiły się nowe modele z serii F3 i F5. Dostępne mają być jeszcze w tym roku. Ale jak widze inforamcje technicze to śmiech mnie ogarnia ,a to dla czego: Masy ciągnika serii F5 (112KM i 120KM) wynosi 3120 kg (w tym 6 szt. obciążników po 45 kg)

Rozkład masy (przód/tył) 1515/1605kg

Ale to jakaś pomyłka napewno! Także skrzynia 12/12 z rewersem mechanicznym również nie zachwyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spidi    0

Ja też widziałem opisy tych ciągników i wydaje mi się że to jest jakaś pomyłka, bo nawet udźwig te o mocy 61 koni mają taki sam jak te o mocy 120. Śmiech na sali, ale może to wkrótce poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spidi    0

Przyznaje że wcześniej byłem zainteresowany kupnem ciągnika Farmer ale kupiłem Zetora Proxime i jak na razie nie żałuję tej decyzji. Choć teraz dalej mam ochotę na kupno mniejszego farmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

Podoba mi się F 5 i F 4 ale F 3 jest taka malutka to jak c 330 a ma 60 km

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

AHA podoba Ci się mówisz a znasz cene tego 66km?? To CI powiem 110tys. Dla mnie porażka;/ a sprawdz w technice w Top agrar z tego miesiaca na zużycie paliwa, też żebyś sie nie załamał.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

oglodałem testy w top agrar no spalanie ma nie małe ale jak zobaczyłem farmtrac to na silnkik perkinsa to tez dużo ale jak muwisz że F 4 110 tyś to przesada jak nie pójdzie na dół to kiepsko z F 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

oglodałem testy w top agrar no spalanie ma nie małe ale jak zobaczyłem farmtrac to na silnkik perkinsa to tez dużo ale jak muwisz że F 4 110 tyś to przesada jak nie pójdzie na dół to kiepsko z F 4

 

Ostatni słyszałem ze ceny maja jednak iść w dól, kosztował tyle pewnie bo jest z silnikiem John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Mi się bardzo podobają te Farmery F3 są takie uniwersalne, mają silniki John Deere więc dobre silniki. W kabinie jest wystarczająca ilośc miejsca, jest wszystko pod ręką, tylko wajchy od skrzyni są źle umieszczone moim zdaniem ponieważ nie ma gdzie nóg postawić, są one powyginane ogólnie mówiąc do niczego te wajchy. Jak się zapytałem o cenę 61KM to powiedział 114 tys. jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Ale one są w różnym wyposażeniu, z pneumatyką, reduktorem predkości i chyba rozstawem kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij194    7

witam:)

Co myslicie o farmerach z silnikami iveco? Jak dla mnie to są nawet dobrze wyposarzone jak na polskie realia:) Tylko nie wiem jaka cena:)

Piszcie co o nich myslicie:)

Pozdrowienia dla całego Agrofoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Ceny to 175 i 185 tys brutto w zależności od modelu. w cenie masz obciążniki przednie 450kg, rewers elektrohyd, ehr, ze sterowaniem z błotników, skrzynia ZF 16x8 z połówkami. 2 zbiorniki na olej, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij194    7

185 tys za ciagnik 112 koni z tym wyposarzeniem to chyba przystępna cena:) za Ursusa 8024 trzeba dać 160 w standardzie ale tam nie ma ani ehr ani rewersu ani obciazników:) no i tu mamy jeszcze Power shift:) nie wiem ilu stopniowy bo nie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj