michal84

Deutz - Fahr Agrolux

Polecane posty

michal84    0

Witam

Nie spotkałem na forum tematu dotyczącego modelu Agrolux'a więc odważyłem się go założyć

A więc tak jak w temacie interesuje mnie czy ktoś z agrofotowiczów ma badź zna opinie na temat modelu deutza - agrolux! Interesuje mnie zakup tego ciągnika jako pomocniczy w gospodarstwie. Jednak po wstępnym zbadaniu tego modelu jeden dealer mówi że są to ciągniki produkowane tylko na Turcję i są one bardzo słabe i niewytrzymałe natomiast drugi dealer deutza uważa że są to bardzo dobre ciagniki wiec jak sami widzicie zero jakichkolwiek praktycznych porad.

Zwracam się z prośbą może Wy macie jakieś informacje, opinie, (pozytywne/negatywne) na temat tego modelu?

 

Pozdrawiam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zamówił Agroluxa za dużo informacji o tym ciągniku nie ma ale na stronie DF Polska jest troche info. Oglądając filmiki na you tube jak jak katują bądź bawią się tym sprzętem.

 

 


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Raczej nie tylko na Turcje ponieważ ich dane techniczne znajdują się też na fińskiej str. http://www.konedata.net/Traktorit/dfAgrolux65.htm

A poza tym z tej fotki wnioskowac można że u naszych zachodnich sąsiadów też jest dostępny

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/240205-deutz-fahr-agrolux/

 

Nawet fajnie wyglądają z kabiną B) tylko ten brak tapicerki to mi się średnio podoba :blink: Ale jako pomocniczy pewnie by śię sprawdził tylko ciekawo "wiele" będzie kosztował?

http://www.deutz-fahr.com/GERMANY/de-DE/7633.JPG

http://www.technikboerse.com/pictures/49306854/1278340537.jpg

http://www.deutz-fahr.com/germany/7632.JPG

 

Jeszcze taka drobna sugestia zmojej str. niech ktoś poprawi temat Bo coś tych "E" za dużo :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal84    0

Dzięki za podpowiedź :blink: Jutro ma przyjechać jeden z przedstawicieli deutz'a to coś dowiem się więcej :P co do wyposażenia i ceny;)

@masseyferguson6140 a który model kupił twój kolega?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówił to zamówił Agroluxa 65, jak chcesz mogę Ci podać numer gg to dowiesz się więcej informacji na temat tego DF.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
runar    0

Witam. Czy ktoś już może kupił tego Agroluxa? Mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika. Jest to małopopularny model dlatego sprzedawcy nie wiedzą o czym mówią. Ja mam Agrofarma 100 jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Chciałbym odnowić temat, może przybyło posiadaczy tego traktorka? Zainteresował mnie taki model z kabiną, jednak nie wiem zbyt wiele na jego temat, po za tym co piszą na stronach SDF. Będę wdzięczny za wszelkie opinie osób posiadających lub mających mniejszą lub większą styczność z tym modelem.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz12    2

Posiadamy Agroluxa 75 z kabiną od około 6 miesiecy. Miło się pracuje tą maszyną. Nie narzekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMASZ1983    0

Witam. Posiadam agroluxa 65 i z czystym sercem polecam traktor.Również do ciągania przyczep.Spalanie bajka chyba żaden traktor z taką mocą nie spala tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Interesuje mnie ten ciągnik jako następca wysłużonego zetora 5245. Ciągnik głównie by miał pracować z rozsiewaczem do nawozu (1000kg nawozu) i prac w burakach cukrowych (siew, pielnik, opryski).

Mam kilka pytań do użytkowników:

Czy ciągnik może pracować w rozstawie kół 1,8m?

Czy ciągnik może być wyposażony w przedni TUZ i WOM?

Czy opcjonalna kabina tego ciągnika może być wyposażona w klimatyzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin19876    0

Posiadamy Agroluxa 75 z kabiną od około 6 miesiecy. Miło się pracuje tą maszyną. Nie narzekamy :)

 

A jak u Ciebie z mocą? Bo w moim agrolux65 ciężko jest rozpędzić się z ładunkiem 5ton. Moc jest dopiero jak załączy się turbo czyli trzeba go piłować na każdym biegu do wysokich obrotów i szybko zmieniać bieg. To jest strasznie męczące a w serwisie mówią że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutz12    2

Gdy był jeszcze na dotarciu to nawet jak jechał bez niczego to każda nawet mała góreczka sprawiała mu kłopot. Po pierwszym przeglądzie było już o wiele lepiej i teraz radzi sobie ze wszystkim :D Uważaj tez na ropę jaką do niego lejesz :)

Edytowano przez deutz12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baksik    2

Gdzieś słyszałem ża model Agrolux 65-75 jest produkowany w Indiach, a bliźniacze modele Agrolux 310-320 już we Włoszech chyba. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalin    2

Witam. Czy ktoś już może kupił tego Agroluxa? Mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika. Jest to małopopularny model dlatego sprzedawcy nie wiedzą o czym mówią. Ja mam Agrofarma 100 jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę.

Pozdrawiam.

 

A proszę szanownego kolegi ja się stałem całkiem nie dawno posiadaczem nowego Agroluxa z ładowaczem marki MX i musze przyznać że to jest całkiem przyjemny ciągnik za małe pieniądze bo za jedyne 95tyś zł netto z kabiną plus 43 tyś ładowacz z osprzętem..

Mój ciągnik ma znakomity silnik deutz o poj. 3l turbo intercooler 72km i muszę poweidzieć że jestem zdumiony osiągami tej jednostki bo ciągnie od samego dołu, posiada duży moment obrotowy i ma bardzo ograniczony apetyt na paliwo bo przy ładowaczy można zejść poniżej 3 litrów. Skrzynia ma 12 biegów przyd i 3 tył co jest wystarczające przynajmniej jak dla mnie poza tym ma dwie prędkości wałka 540, 540eco a mój egzemplarz posiada nawet 540, 750. Podnośnik tego ciągnika podnosi 3 tony bez większego problemu ciągnik wyposażony jest rózwnież w 2 pary wyjść hydraulicznych. Mam go nie długo ale wierz mi że użytkuje go bardzo intensywnie i brytalnie bo pracuje na miękkich zalewowych łąkach torfowych więc traktor lekko nie ma a jak na razie sprawdza się idealnie, również w pracach w zagrodzie jest dobry bo ma zwartą konstrukcje i niesmowicie mały promień skrętu który jest lepszy nawet od popularnego byczka. Teraz ja chętnie posłucham coś na temat agrofarma bo w niedalekiej przyszłości planuję nabycie również tego ciągnika :D

post-86523-0-27953000-1379444812_thumb.jpg

Edytowano przez stalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Witam,

 

Dzisiaj oglądałem Agroluxa akurat 75 bo taki był na placu. Tylko mnie jedna rzecz zastanowiła. Bardzo się trzęsie kierownica(w pewnym zakresie obrotów). Jak się ją przytrzyma to nie czuć drgań ale błotnik zaczął drżeć. Mieliście taki przypadek. Czy ten typ tak ma?. Jak tam z waszymi maszynkami, jakieś awarie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

czy wie ktoś jaki jest minimalny rozstaw osi w agroluxie 75? Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

mam agrolux 75 ale raczej rady nie da morze w siewniku 

 

Edytowano przez Napiorkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj