Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maly2306

Świecąca kontrolka od smarowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maly2306    0

Witam wszystkich Forumowiczów!

Jak w temacie, świeci mi się kontrolka od smarowania w moim 7211. Po ostatniej wymianie oleju jak silnik się rozgrzał kontrolka się zapalała. po dodaniu gazu gasła, później było ok, a dzisiaj orałem i jak kontrolka w trakcie się zaświeciła tak czy zimny czy rozgrzany silnik świeci się. Jaka może być tego przyczyna, jeżeli ktoś orientuje się w tym temacie proszę o info??

Pozdrawiam!

Wiadomość z agroFakt.pl

binek    264

z dnia na dzień raczej silnik nie zajechał się tak żeby zgubić ciśnienie. Moim zdaniem obstawiałbym zacięty zawór przy pompie olejowej. Na przyszłość pomyśl o założeniu zegara, fajna rzecz ciśnienie pod stałą kontrolą.

zenas    6
:D u mnie po wymianie oleju i filtra kontrolka wcale nie gasła,no i co ? filtr oleju był do niczego łagodnie rzecz ujmując,marki nie wymienie,odradzam zakładanie wynalazków :lol:

maly2306    0

czyli opcji kilka: sprawdzić czujnik, wymienić olej, a jak to nie pomoże to będę musiał sprawdzić pompę. Dzięki koledzy za podpowiedzi, jutro poszukam przyczyny.

pozdrawiam!

7341Zetor    0

winny jest bąk jak go czyściłeś to pewnie wymyłęś osady i tam gdzie są na górze te wuloty juś się wytarły od pracy i to on nie robi już ciśnienia. albo je wymień o ile są dostępne te końcówki albo cały nowy bąk ewentualnie wymiana na przystawkę i filtr wymienny. skończy się problem z ciśnieniem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować