Skocz do zawartości
adeq15

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kabin
Ursus-c-330    4

Witam chciałem się poradzić w sprawie wyciszenia kabiny, uszczelnienia. Mam ursusa c-330 z kabiną blaszanką, chce zamontować w niej radio i myślę jak zrobić by dobrze ją uszczelnić i wyciszyć by ograniczyć dobrze hałas, myślę o matach wygłuszających ok 4cm grubości dać dwie na siebie. Nie wiem jak i czym podorabiać elementy do kabiny żeby zatkać dziury, np. tę z tyłu jak są ramiona podnośnika. Proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stepek
      Witam,

Nie jestem zbytnio doświadczony w mechanice dlatego postanowiłem zasięgnąć rady bardziej doświadczonych znawców w tej dziedzinie.

Otóż, ostatnio podczas pracy Ursusem C360 nieznacznie zaczął opadać gaz ręczny, z czasem ten problem się pogłębił do tego stopnia że obecnie rączka gazu ręcznego nie może w żaden sposób utrzymać się na ustawionej pozycji i opada do najniższego poziomu powodując wyłączenie silnika.

Wydaje mi się, że jest to chyba nieskomplikowany problem, który mógłbym rozwiązać sam, bez konieczności wizyty mechaniki, jednak nie jestem pewien jak to zrobić.

Dlatego zwracam się z prośbą do Was - jakie czynności muszę wykonać żeby rączka gazu ręcznego znowu mogła być ustawiana w wybranych pozycjach bez samoistnego opadania.

Pozdrawiam.
    • Przez internauta
      Witam
      Gdzie w C-4011 jest umieszczony nr nadwozia?
      Czy ciągnik musi posiadać tabliczkę znamionową? (mam już całą prawie nie czytelną)
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
    • Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez drtomee
      Cześć, jestem w trakcie remontu 60-tki i przy składaniu wszystkiego do kupy napotkałem problem. Niby pierdoła, ale mnie nurtuje. Chodzi o zderzaki zawiasowe maski (ostatnie foto). Jak to się montuje i w którym miejscu? Ma ktoś u siebie zamontowane i mógł by zrobić foto i tu wrzucić? Będę wdzięczny za podpowiedzi