adeq15

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin

Polecane posty

paatrykk    0

nie czaje!

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a puszka to jest sokółka?? wiem ze do sokółki były bo sie specialnie dla sąsiada pytałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

próbuj na allegro może są ogłoszenia bo często firmy dają reklame a jak nie to może używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale na pewno są takie jak moja?

 

 

tak sąsiad ma taką samą, tylko zależy bo ja byłym w głownym techrolu to mieli wszystko, a w oddziałach to trzeba chyba pare dni poczekać aż przywiozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Wpisz sobie w Google i tam mają swoje sieci i zobacz sobie która ci najbardziej pasuje. :lol: ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

poszukuje dachu do kabiny czeskiej do ciągnika Ursus c-360 3p (kabina jest taka sama jak do c-360) nie wiecie gdzie go można kupić bo ja jeździłem z ojcem na 2 składnice i są tylko do c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Zależy jakimi funduszami dysponujesz :D Bo jak chcesz więcej wydać to Naglak robi dachy na wymiary jakie chcesz.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grio    32

ja tez szukam takiego dachu, bo kupilem kabine ale dach jest troche rozwalony.pytalem sie w paru miejscach ale niema.


zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich fotek i nie wyrażam zgody na zamieszczanie i kopiowanie ich bez mojej wiedzy i zgody na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Dostaniesz taką uszczelke bez problemu w sklepie z częściami do ciągników musza mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychobear    0

Witam, mam problem. Jak wygłuszyć kabinę w C-360 3P? Myślałem żeby dziury które mam zakleić blachą i na blachę gąbkę wygłuszającą(akustyczną)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Pierwsze pytanie to jaka masz kabine? Jak chcesz bardzo efektywne wygłuszenie to musisz cały most i skrzynie zabudowac bo inaczej nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ciężko będzie uzyskać odczuwalne wyciszenie ale zawsze milej wsiąść do kabiny z tapicerką i inymi bajerami ta gąbka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Ten temat był już kilka razy poruszany ale chciałbym to wszystko zebrać zuzamen do kupy B)

Prosze o wasze sprawdzone sposoby B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzba1272    8

Trzeba zatkać wszystkie możliwe dziury to po pierwsze. Potem można zacząć się bawić w wyciszanie, materiałów którymi można wyciszyć jest naprawdę dużo np. różnego rodzaju gąbki filce, aż po specjalne maty tłumiące. Wszystko zależy tylko od budżetu jakim dysponujemy.


UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bez podłogi w kabinie niewiele można zdziałać. Układ napędowy jest źródłem wielu hałasów w tym sprzęcie. Można oczywiście nakłaść na spód kabiny gabek czy mat ale estetyka tego patentu pozostawia wiele do życzenia. To samo tyczy silnika kabina powinna byc oddzielona od niego ścianą a w tym ciągniku jest to raczej nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Poradźcie jak lepiej zakładać nowe uszczelki i szyby do kabiny Chojnów od 30? Czy lepiej wyciąć i najpierw wstawić uszczelki w ramę kabiny czy nałożyć na szybę i od razu z szybą zakładać? Jestem z tym zielony więc proszę o radę i może macie jakieś swoje sposoby na to? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj