adeq15

Stare kabiny, wygłuszanie starszych kabin

Polecane posty

adeq15    6

Witam chciał bym od was sie dowiedzieć co proponujecie na wyciszenie C 360 ? Ja z początku myślałem żeby ją wyciszyć matami bitumicznymi takie jak są w samochodach chcę zabudować w niej przestrzeni pod kierownicą i na przyszły rok kupić dach. Dach chyba będzie już wyciszony i oczywiście znajdzie sie w nim miejsce na radio i głośniki halogeny z przodu i tyłu oraz szyber dach ale najbardziej mi zalezy zebysce mi podpowiedzeli czym ją wyciszyc moz ejest cos lepszego od mat bitumiczynyh

 

Za Odp z góry dziękuje

pozdrawiam Adeq15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ja mam podłge z blachy i na to guma autobusowa. Zawsze troche ciszej, i nie wieje po nogach. Jak byś się tak dobrze pobawił, to można zrobić to całkiem dobrze, dać jakieś wygłuszenie i na to gume do ładnego wyglądu...


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

Można dać gumę albo jakiś stary dywan bym sobie powycinał na przykrycie tego tylko mi najbardziej chodzi o to co dać na skrzyni i podnośnik a może ktoś by mi jeszcze podpowiedział jak mogę zabudować podnośnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Mam mały problem chodzi o uszczelke do szyb w c-360 poniewaz wpadłem na pomysł by jak się siedzi w ciągniku włozyć szybki w tych miejscach jak widac kola prszednie w c-360 wiecie o co mi chodzi orginalnie mam całe blachy tam. Szyby mam takie już prostokątne naszykowane i czy da rade dokupić taka uszczelke by pasowała na 2mm blache i szybe bo próbowałem na orginalnych uszczelkach z szyb ale niestety uszczelka ma inny profil.

 

 

Tutaj fota w jaką uszczelke próbowałem to zaadoptować.

 

http://img.nokaut.pl/p/75/bd/75bd15e69fabe73c1d9cb10b63f7a907500x500.jpg

 

Uszczelka miala by przekrój taki wtedy by mi pasowała czy idzie taka dokupuić jak tak to gdzie ?

 

http://img707.imageshack.us/img707/9056/uszczelka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Włóż szybę na tą uszczelkę, a nieszczelności załataj silikonem np. czarnym. I na prostokącie ciężko ci będzie zagiąć uszczelkę, będziesz musiał i tak ją ciąć, a szpary pozaklejać silikonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Na to co masz tez założysz tylko szyba musi być większa troszkę od otworu w kabinie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Ale nie chodzi o to bo wierzch uszczelki sie nakłada na zewnątrz bardzo i to wystaje i sie nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

od wewnątrz trzeba mocowanie dorobić do uszczelki na około otworu jak masz w szybach od kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Własnie wyspawąłem taką ramkę z kątowników bardzo małych tylko jak chce przyspawać ta ramkę do tej blachy to mi farba schodzi od temperatury i własnie czy nie idzie kupic uszczelki w profilu "H" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafauc360    0

Chyba lipa z wstawieniem tam szybek bo takiej uszczelki nie mają jak na razie bedzie trzeba wyciąc od nowa taka blache ;/ i sie obejść bez nich.

 

Bo ta ramka tez nie zdaje egzaminu bo sie blacha przepala a i tak i tak nie spasowuje sie

 

 

Potrzebuje taką uszczelke(uszczelka do łaczenia szyb H)(ostatnia na rysunku) znalazłem na googlach nie wiecie od czego moze ona pasowac ma miec właśnie taki profil http://www.uszczelki...PG/Rysunek2.jpg

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Masz sklep z częściami mtz ostatnio zakładałem szybę też z przodu na dole po boku maski w mtz i tam jest uszczelka w kształcie H zresztą wszyskie szyby mają uszczelki H (mówie o małej kabinie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

Koledzy chcę odrestaurować kabinę w u swojej 60, mam orginalną kabine tzw.blaszankę chcę ją doprowadzić do bardzodobrego stanu.Che was prosić o napisanie mi (poradzenie) jak ją zmocnić zeby nie chodziła na boki,z czego wyciąć gumu te które są przy kabinie na błotniki itp.Jeśli ktoś ma fotki jak to zrobić niech da link zebym zobaczył.z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

musze Cie zmartwić bo niewiele chyba idzie zrobić z tak zwaną łupinką, jedynie chyba tylko otwieranie drzwi, z tego jak pamietam była kiedys u nas w 4011, no i to chore trzęsienie sie całej kabiny i hałas w niej, a teraz bym nie ujechał w niej mam prawie 2m metry wzrostu wiec zonk :lol: także może warto rozejrzec sie za jakąs wieksza budką


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze znajdziesz używaną budkę , a jak nie to moze zajżysz do naglaka jeśli fundusze pozwalają , niewiele da się zrobić z tej twojej kabiny


Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szczerze mówiąc gdybym miał mieć ta puszkę za kabinę to wolał bym ja zdjąć... Ona więcej zasłania niż z niej widać...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Wywaliłem taką 15 lat temu.

Nadaje się na sałne ,w lecie nie da się w tym jwżdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paatrykk    0

nie wiecie gdzie można dostać szyby do kabiny sokółki starego typu tą z ramkami kąkretnie hodzi o tylną szybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

poszukaj w innych agromach, jak kupowałem szybe do bizona w tech-rolu to mieli wszystkie na stanie, także i do sokółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj